Žilina – Lipt. Mikuláš 4:3 (kon.) | Košice – Nitra 3:1 (kon.) | Zvolen – MAC Budapešť 5:3 (kon.)
Detva – Trenčín 2:4 (kon.) | Miskolc – Banská Bystrica 2:5 (kon.) | Nové Zámky – Poprad 2:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (2:1, 1:1, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Pátek 05.10.2018, 17:30 • Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 9. kolo

Zápas dlouhou dobu směřoval k remíze, ale tu odmítl svou povedenou střelou od modré čáry dobře známý obránce z české extraligy Jiří Kučný tak zamítl chystané prodloužení a rozhodl zápas pro Źilinu v poměru 4:3. Dobrá zápas sehrál Lukáš Hvíla, který si připsal 3 body (1+2) a zajímavostí je, že Žilina všechny branky vstřelila v závěru všech třetin. Liptovský MIkuláš tak odjíždí ze Žiliny smutně bez bodu. Mějte pěkný večer. (19:55:46)

59:50
    Oddechový čas pro domácí.

59:50
    Žilina vstřelila branku!
    Exvsetínský JIŘÍ KUĆNÝ vypálil od modré čáry a puk si našel cestu přes všechny hráče za záda Kislicyna 4:3! Asistence: Lukáš Hvíla, Jakub Ručkay.

59:37
    Hvila se s tím nepáral vystřelil pohotově, ale branku netrefil.

59:11
    Ručkay nedokázal svou střelou trefit brankový prostor.

58:39
    Kriška zablokoval kličkujícího Jenčíka.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    Piatka nedokázal zpracovat přihrávku Sukela.

56:55
    Liptovský Mikuláš zakládá založení svého útoku za svou brankou.

56:07
    Odražený puk sebral domácí obránce a vyndal kotouč do středního pásma.

55:39
    Nyní to vypadá, že remíza vyhovuje oběma týmům.

54:51
    Piatka si dobruslil nahozený puk a vystřelil na domácího brankáře, kterému nebyla rozhodčím umožněna rozehrávka puku.

54:07
    Mezovský pouze nahazuje kotouč podél mantinelu do útočného pásma.

53:28
    Ani střela přes obránce nepřekvapila spolehlivé českého ochránce žilinské branky Hořčičku.

52:45
    Rychlý přechod hostujícího celku do útočného pásma končí střelou Uhríka, kterou v pohodě zachytává Hořčička.

51:57
    Pastor se Števuliakem rozhodně nebudou nejlepší kamarádi.

51:13
    Jankovič se z pozice obránce zjevil sám před Kislicynem, ale ten předvedl famózní zásah!

50:33
    Vybíral neuspěl v souboji jeden proti jednomu konkrétně Beránkovi.

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 19. Beránek (Matejka, Hvila), 20. Barta (Balej, Jankovič), 38. Hvila (Bagin, Matějka), 60. Kučný (Hvíla, Ručkay) – 2. Huna (Huna, Nadášdi), 36. Vybíral (Števuliak, Piatka), 41. Piatka (Oško, Števuliak)

MsHK Žilina: Horčička (Mikoláš) – Kučný, Jankovič, Žilin, Bagin, Piegl, Matejka, Mendrej, Pastor – Barta, Ručkay J., Balej (C) – Jenčík, Surovka, Huna Rudolf – Beránek, Sikela, Hvíla – Hrazdíra, Rehák, Ondruš
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislicyn (Hollý) – Mezovský, Nádašdi, Kurali, Suchý, Nemec, Korím, Bača, Fereta – Kriška, Huna Richard., Huna Róbert – Uram, Lištiak, Sukeľ – Števuliak, Piatka, Oško – Žiak, Uhrík, Vybíral

Rozhodčí: Jonák, Müllner – Šefčík, Kacej