Japonsko – Uruguay 4:3 (kon.) | Jižní Korea – Panama 2:2 (kon.) | Brazílie – Argentina 1:0 (kon.)
Dánsko – Rakousko 2:0 (kon.) | Švédsko – Slovensko 1:1 (kon.) | Belgie – Nizozemsko 1:1 (kon.)
Jižní Korea
2:2 (2:1)
Panama
Úterý 16.10.2018, 13:00 • Cheonan Baekseok Stadium (Cheonan) • Mezinárodní přípravné zápasy

Domácí celek se dostal do dvoubrankového vedení, v závěru prvního poločasu Panama snížila. Z kraje druhé části hry se trefil Blackburn, jehož gól znamenal vyrovnání. Přes další šance jsme další branku neviděli, a tak se o ba týmy rozchází po remíze 2:2. (14:58:50)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:9.

90+4

90+3
    Escobar se mohl stát hrdinou, ale ve vyložené střelecké pozici trefil jen obránce.

90+2
    Korejští fotbalisté rozehrávají na polovině hrací plochy. Hraje se hodně otevřený fotbal. Remíza, zdá se, nevyhovuje ani jednomu celku.

90+1
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Blackburn, přichází Martinez.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty. Rohový kop pro hosty. Davis nakrátko rozehrál.

90
    Panama v posledních minutách poločasu hraje aktivněji a pokouší se vstřelit rozhodující branku.

88
    Žlutou kartu dostává Kim Young-Gwon (Jižní Korea).

86
    Jižní Korea hraje v závěru aktivně, znovu to byl Nam Tae-Hee, kdo zakončoval. Jeho hlavička jen o malý kousek končí mimo branku.

84
    Nam Tae-Hee se v pokutovém území sice dostal k míči, ale nedokázal jej přesně poslat směrem na branku. Rychle Panama otáčí směr hry.

83
    Hostující Torres se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.

81
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Camargo, přichází Escobar.

80
    Deset minut hry zbývá do konce tohoto zápasu, zdá se, že oba celky dohrají tento duel hodně takticky. Ani jeden z nich nechce prohrát.

79
    Ze strany na stranu se nyní přelévá hra, ani jeden celek se ale nemůže dostat do výrazné šance.

78
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kim Min-Jae, přichází Jang Hyun-Soo.

76
    Murillo působí jako mozek panamské rozehrávky. Vymýšlí hodně centrů a přihrávek na spoluhráče.

75
    Střídání v týmu Panama: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Torres.

73
    Panamští fotbalisté se pokoušeli dostat do zakončení, ale Seon-Min výborně zasáhl a nenechal soupeře vypálit.