S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Maďarsko
1:2 (1:0)
Turecko
Úterý 16.10.2018, 18:30 • Panco stadium - Felcsut • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:24:00)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:12.

Je konec! Turecko zvládlo duel v Maďarsku a vítězí 2:1! Maďarsko se totiž už v deváté minutě zásluhou Vidy dostalo do vedení. Turci mělo dlouho problém najít recept na soupeřovu obranu. Naopak krátce před přestávkou mohli inkasovat i podruhé, jenže Varga z hranice pokutového území nechal vyniknout Cakira. Do druhé půle nastoupilo vyměněné Turecko. Hosté najednou byli všude dřív a Hummet dokázal vyrovnat. Maďaři poté zmírnili soupeřův tlak, ale deset minut před koncem neuhlídali Okutana, který vystřelil hostům výhru!

90+4

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Szivacski (Maďarsko).

90+2
    Varga zahrával další maďarský roh. Ani tentokrát ale neoslovil nikoho ze spoluhráčů.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Hinora fauloval v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna a vidí žlutou kartu.

88
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Yalcin, přichází Cetin.

87
    Maďarsko se ještě snaží vyrovnat. Domácí celek tentokrát zahrával rohový kop, ale míč odvrátila pozorná obrana Turecka.

85
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Barna, přichází Kundrak.

83
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Turecko přidává druhou branku a otáčí vývoj dnešního utkání! Omur zahrával přímý kop, na který si naskočil MELIH OKUTAN a hlavou poslal hosty do vedení!

82
    Maďaři svůj tlak přerušili zbytečným útočným faulem. Nedovoleným zákrokem se provinil Szalai.

80
    Maďarsko se nyní usadilo před pokutovým územím svého soupeře. Domácí se ještě snaží vytvořit šanci ke vstřelení rozhodující branky.

78
    Omur ostrým skluzem fauloval rozběhnutého Hinoru a za svůj přestupek vidí žlutou kartu.

76
    Demiral si v souboji s Vidou pomohl rukou a poslal domácího hráče k zemi. Sudí bez váhání odpískal faul.

74
    Murka se bez přípravy opřel do odraženého míče, ale jeho dělovku zablokoval hned první obránce.

72
    Tokoz poslal dlouhý nákop za obranu Maďarska. Nikdo v tureckém dresu se k jeho pobídce neprodral.