S. Makedonie – Gibraltar 6:1 (kon.) | Černá Hora – Kazachstán 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Kypr 1:1 (kon.) | Estonsko – Albánie 2:2 (kon.) | Finsko – Litva 0:2 (kon.)
Polsko – Gruzie 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakousko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménie 0:0 (kon.) | Norsko – Ázerbájdžán 1:1 (kon.) | Německo – Irsko 2:0 (kon.)
Skotsko – Anglie 0:2 (kon.) | Nizozemsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgie 0:3 (kon.) | Island – Španělsko 2:7 (kon.)
Francie – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švýcarsko 3:1 (kon.) | Lucembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštejnsko 4:0 (kon.) | Sev. Irsko – Slovensko 1:0 (kon.)
Lucembursko
1:0 (1:0)
Bulharsko
Úterý 16.10.2018, 19:00 • Stade Jos Haupert • Kvalifikace ME U21 • Skupina 9

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:58:28)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:16.

Je dobojováno! Lucembursko i podruhé v této kvalifikaci dokázalo porazit bulharský celek a připsalo si další tři body. O vítězství rozhodl v pětadvacáté minutě Tim Hall. Viděli jsme spoustu faulů, žlutých karet, zároveň i kartu červenou.

90+6

90+5
    Domácí obránce Held fauloval Hristova, bylo to na polovině hřiště. Víc už se v tomto utkání ale pravděpodobně nestane.

90+4
    Do zakončení se dostal hostující Karabeljov, úspěšný zákrok si připisuje Roulez. Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta.

90+3
    Zatím se hraje především na polovině Bulharska, hosté se s balónem nemohou dostat až k pokutovému území soupeře.

90+1
    Rozhodčí přidal pět minut nad rámec druhého poločasu. V té první je tady žlutá karta, za zdržování ji vidí brankář Roulez.

89
    Hristov si v pokutovém území pomohl útočným faulem. Tohle domácím vyhovuje, Lucembursko nikam nepospíchá.

88
    Přímý kop rozehrál Jordanov, balón končí v zámezí, bude z toho rohový kop pro Bulhary, jedna z posledních příležitostí na srovnání skóre!

87
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Ricardo Pinto, přichází Kuete.

87
    Olesen se na hřiště dostal před malou chvílí, tentokráte si pomohl taktickým faulem na polovině hřiště, Hristov se rychle zvedá.

86
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Johansson, přichází Olesen.

84
    Nejtěžší zákrok domácího brankáře přichází až v závěru tohoto duelu! Roulez si dokázal poradit se střeleckým pokusem Mileva!

82
    Druhá žlutá karta pro Edvina Muratoviče během tří minut. Domácí útočník tak dnešní utkání nedohraje, Lucembursko jde do desíti!

81
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Vutov, přichází Kostadinov.

79
    Žlutou kartu dostává Edvin Muratovič (Lucembursko).

78
    Dva rohové kopy na obou stranách hřiště během krátké chvíle. Hra se v posledních minutách hodně otevřela, hosté už nemají na co čekat.