Ottawa – Tampa 3:4 (po pr.) | NY Rangers – Buffalo 3:1 (kon.) | Anaheim – Columbus 3:2 (po pr.)
New York Rangers
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Buffalo Sabres
Pondělí 05.11.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (03:40:22)

Československá stopa v utkání:
    Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:41
    Filip Chytil (NY Rangers) 0+0, 2 střely, čas na ledě 9:53

1. Henrik Lundqvist (NY Rangers) 39 zák., 1 gólů, 97,5%
    2. Jimmy Vesey (NY Rangers) 2+0
    3. Vladislav Naměstnikov (NY Rangers) 0+1

A je tu konec! Ve třetí třetině jsme se dočkali po gólu na každé straně. Nejprve se prosadil po šťastné odrazu kotouče Sheary a překonal famózního Lundqvista. Buffalo následně hodně tlačilo a snažilo si vynutit si prodloužení,ale domácí brankář byl dnes opravdu famózní a výhru zapisují Rangers, Vítězství domácího týmu pojistil brankou do prázdné ještě Vesey.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 22, Hosté – 40.

59:40
    Rasmus Ristolainen neudržel kotouč ve třetině a máme tu offside.

59:30
    Rangers dostali kotouč do středního pásma.

59:07
    Henrik Lundqvist si připisuje další parádní zákrok proti dělovce Dahlina!

58:50
    Chris Kreider směřoval kotouč vysokým lobem do branky,ale puk se postavil na hranu a zamířil mimo.

58:30
    Buffalo znovu v 6ti.
    58:09 Jimmy VESEY - 3:1

58:09
    Rangers právě vstřelili branku!
    A máme tu gól do prázdné branky! Jack Eichel nepřesně nahrál na střed, kotouč se dostal k JIMMYMU VESEYMU, který z vlastní třetiny trefuje prázdnou branku soupeře!
    Asistence: Brady Skjei

58:01
    Buffalov 6ti!

58:00
    Let´s go Rangers, domácí fanoušci se konečně probrali!

57:30
    Marco Scandella nepřesně nahrál a Jezdci vyhazují.

57:10
    Sabres jsou ve třetině a nahrávají si kolem mantinelu.

56:30
    Sam Reinhart vypálil od pravého mantinelu, jeho pokus minul branku a následně Rangers vyhazují kotouč.

55:58
    Nepovedená rozehrávka Sabres končí icingem.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 21. Pionk (Naměstnikov, Zibanejad), 21. Vesey (B. Howden, Fast), 59. Vesey (Skjei) – 47. Sheary (Mittelstadt)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, M. Staal, Pionk, Shattenkirk, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Naměstnikov – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Fast, B. Howden, Vesey – Lettieri, Chytil, Spooner – C. McLeod.
    Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, C. Nelson, Scandella, Bogosian – Skinner, Eichel, Pominville – Sheary, Mittelstadt, S. Reinhart – Rodrigues, Sobotka, Okposo – Berglund, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: Lambert, Watson – Nansen, Racicot