Pittsburgh – New Jersey 1:5 (kon.) | Washington – Edmonton 4:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 3:4 (0:1 po s.n.)
Boston – Dallas 2:1 (po pr.) | Arizona – Philadelphia 2:5 (kon.)
Boston Bruins
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Dallas Stars
Úterý 06.11.2018, 01:10 • TD Garden, Boston • NHL

To je tedy z tohoto utkán vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (03:56:01)

Hity: 26:32

Bruins tedy dovedli utkání do vítězného konce a nutno dodat, že zaslouženě, protože byli po většinu utkání lepším týmem a Dallas může být jen rád za získaný bod.

64:32 Brad MARCHAND - 2:1

64:32
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston využívá přesilovou hru, když Krejčí nahrál na BRADU MARCHANDOVI, jenž se trefil ke vzdálenější tyči , čímž tak přisoudil bonusový bod domácím hokejistům. Asistence: David Krejčí, Torey Krug.

64:05
    Další úspěšný zákrok Chudobina proti střele Bergerona.

63:44
    Po neúspěšné střele Marchanda se Dallasu podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

63:27
    Esa Lindell (DAL) krosčekoval Marchanda, a tak si odsedí dvě minuty a Bruins budou hrát v pěti proti třem.

63:16
    Dallas hrál ve čtyřech, a tak si Bruins zahrají přesilovou hru.

63:08
    Následně se do velké šance dostal Klingberg, však jeho střelu zastavil Krug.

62:45
    Marchand našel se svým pasem volného Bergerona, který trefil břevno hostující klece!

62:25
    Bruins dlouho drželi puk ve svém obranném pásmu a vůbec se nikam nehnali.

61:08
    Heiskanen vletěl s pukem do útočného pásma, vystřelil z levého kruhu a Rask jeho pokus vyrazil jen těsně vedle své klece.

60:35
    Taktická bitva v prodloužení zatím nevedla k žádnému útoku ani na jedné straně.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme další branku neviděli, a tak utkání bude muset rozhodnout prodloužení či případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. Pastrňák (Bergeron, DeBrusk), 65. Marchand (Krejčí, Krug) – 4. Faksa

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Carlo, Chára, Krug, J. Moore, Kampfer, Lauzon – Pastrňák, Bergeron, Marchand – DeBrusk, Krejčí, Nordström – Bjork, Backes, Heinen – Acciari, Kuraly, Wagner.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Honka, Heatherington – Janmark, Seguin, D. Shore – Ničuškin, Spezza, Ja. Benn – Pitlick, Faksa, Comeau – Dowling, Dickinson, G. Smith.