Akhisarspor – Standard 0:0 (kon.) | Besiktas – Malmö 0:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Jablonec 0:1 (kon.)
Genk – Sarpsborg 4:0 (kon.) | Lazio – Frankfurt 1:2 (kon.) | Marseille – Apollon Limassol 1:3 (kon.)
Fehérvár – Chelsea 2:2 (kon.) | PAOK – BATE 1:3 (kon.) | Rapid – Rangers 1:0 (kon.)
Sevilla – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Villarreal – Spartak 2:0 (kon.) | Rennes – Astana 2:0 (kon.)
Larnaka – Leverkusen 1:5 (kon.) | Arsenal – Karabach 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Anderlecht 0:0 (kon.) | Dudelange – Real Betis 0:0 (kon.) | Kodaň – Bordeaux 0:1 (kon.)
Ludogorec – Curych 1:1 (kon.) | Olympiakos – AC Milán 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Rosenborg 1:1 (kon.)
Slavia – Zenit 2:0 (kon.) | Sporting – Vorskla Poltava 3:0 (kon.) | Trnava – Fenerbahce 1:0 (kon.)
Besiktas Istanbul
0:1 (0:0)
Malmö FF
Čtvrtek 13.12.2018, 18:55 • Vodafone Park (kapacita 41.188 diváků) • Evropská liga • Skupina I

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:50:22)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 7:9.

Je dobojováno. Malmo zvládlo těžký zápas v Turecku a nakonec vyhrálo na hřišti Besiktase 1:0. A to znamená jediné, Malmo postupuje do další fáze Evropské ligy, naopak Besiktas v pohárech končí. Dnes byl domácí celek jasným favoritem, v prvním poločase byl jasně lepší, ale ani to na postup do jarní části nestačilo.

90+5

90+5
    Hosté zahrávali rohový kop, ale nikam nepospíchali a už se nic nestane.

90+4
    Hosté šli do přečíslení tři na jednoho, ale nakonec výborně zasáhl Karius a další pokus byl nepřesný!

90+2
    Domácí se nemohou prokombinovat do nějaké šance, Malmo výborně brání.

90
    Hlavní rozhodčí přidal pět minutek.

88
    Nyní zakončoval domácí Cyle Larin, ale jeho pokus brankou neskončil a Malmo tedy stále vede nejtěsnějším možným rozdílem.

87
    Hosté nyní dobře drželi míč a ušetřili dobré dvě minutky.

85
    Malmo zatím zvládá konec utkání na jedničku. Hosté soupeře k ničemu nepouští hlídají si tak postup do další fáze.

83
    Domácí to nyní zkouší dlouhými nákopy, ale ani to zatím k ničemu nevedlo.

81
    Dopředu se vydali hosté, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.

80
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Sören Rieks, přichází Eric Larsson.

80
    Domácí mají posledních deset minut alespoň na jednu branku. Zatím to ale vypadá, že si Malmo vedení pohlídá a postoupí do další fáze.

78
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Mustafa Pektemek, přichází Fatih Aksoy.

76
    Nyní domácí dobře kombinovali, ale nakonec se do zakončení nedostali. Malmo se opět skvěle ubránilo.

75
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Arnor Traustason, přichází Anders Bleg Christiansen.

74
    Ale domácím se nic nedaří. Besiktas je směrem dopředu ve druhém poločase doslova marný.