Mechelen – Kortrijk 3:0 (kon.) | Eupen – Oostende 0:1 (kon.) | St.Gilloise – Genk 2:2 (4:3 po pen.)
YR KV Mechelen
3:0 (2:0)
KV Kortrijk
Středa 19.12.2018, 20:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgický pohár • Čtvrtfinále

Domácí celek tento zápas díky dobrému prvnímu poločasu vyhrává 3:0, hostující klub si mnoho šancí nevypracoval. Mechelen postupuje v belgickém poháru dál, Kortrijk v turnaji končí. (21:53:20)

90+3

90+2
    Bruzzese bude vykopávat od své branky.

90+2
    Domácí fanoušci sborově zpívají známou vánoční kolegu Jingle bells. Mnoho šancí už k vidění není.

90+1
    Celkem tři minuty ještě uvidíme v tomto zápase. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Domácí v poklidném tempu zápas dohrávají, míří za postupem do další fáze poháru.
    86. Červená karta po 2. žluté

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ilombe Mboyo (KV Kortrijk). Další hodně zbytečný zákrok a druhý žlutá karta.

84
    Kagelmacher na brankové čáře zastoupil brankáře, a tak dokázal vykopnou ránu Wittea.

82
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Storm, přichází Tainmont.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu. Na výraznější šanci momentálně čekáme.

79
    Příliš atraktivní fotbal momentálně k vidění není, nyní si na útočné polovině pomohli nedovoleně hosté, a tak budou domácí rozehrávat, jmenovitě gólman.

78
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Schoofs, přichází de Witte.

77
    Žlutou kartu dostává Azouni (YR KV Mechelen).

75
    Domácí celek zápasu dominuje, hraje velmi dobře a hosté v deseti hrající, se převážnou část poločasu brání.
    71. Igor de Camargo - 3:0

71
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Přišel, viděl, dal gól. Domácí využili laxní přístup soupeře, do šance se dostal IGOR DE CAMARGO. Sám před brankářem si dokázal poradit, posla po zemi míč ke vzdálenější tyčce.