Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Villarreal CF
2:2 (1:2)
Real Madrid
Čtvrtek 03.01.2019, 21:30 • Estadio de la Cerámica • Španělská LaLiga • 17. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a dobrou noc. (23:25:41)

Fauly: 12:13

Sledovali jsme velice zajímavý zápas mezi domácím Villarrealem a Realem Madrid, který se nakonec končí remízou 2:2. Domácí měli vynikající vstup do utkání, vedli už od čtvrté minuty, kdy se technickým obstřelem z levé strany prosadil Santi Cazorla. Jenže vedení vydrželo Villarrealu jen chvíli, protože nejprve vyrovnal hlavou po centru Vázqueze Karim Benzema a ve dvacáté minutě hosty poslal do vedení taktéž hlavou po standarce rozehrané Kroosem Raphaël Varane. Ve druhém poločase Real dlouho držel své vedení a ani se příliš netlačil dopředu. Dlouho mu tato strategie vycházela, ale nakonec se mu to vymstilo. Zatímco Vázquez svou velkou šanci nevyužil, Santi Cazorla hlavičkou Courtoise překonal a zařídil tím remízu.

90+4

90+4
    Už se hraje nad rámec nastaveného času, domácí budou rozehrávat z vlastní poloviny.

90+3
    Karl Toko Ekambi se sice probíjel statečně, ale nakonec mu rozhodčí pískají útočná faul.

90+3
    Jenže ten centr byl velice špatný a naopak se hosté musejí velice rychle vracet.

90+2
    Lucas Vázquez se stal obětí nedovoleného zákroku. Hosté mají standardní situaci a to je jedna z posledních šancí na vítězný gól.

90+1
    Jaume Costa tvrdě fauloval Carvajala a dostává žlutou kartu.

90+1
    Samuel Chukweze zase trochu pozlobil svou aktivitou obranu Realu, nakonec se s ním vypořádal Raphaël Varane.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Standardní situaci rozehrál Miguel Layún, ale domácí se do žádné šance nedostali.

89
    Sergio Ramos šel do souboje s Baccou úplně zbytečně loktem a po zásluze dostává žlutou kartu.

88
    Marcelo šel při průniku do šestnáctky k zemi, ale faul se nepíská.

88
    Santi Cazorla už se dostal s míčem do zámezí, hráči Realu budou vhazovat a rozhodně budou spěchat.

87
    Po levé straně se rozběhl Karl Toko Ekambi, ale poté akci pokazil špatnou přihrávkou na Cazorlu.

86
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Vinícius Júnior.

86
    Carlos Bacca se nacházel v ofsajdu, takže jeho postup vpřed nemohl pokračovat.

Petr Sumbal

Branky: 4. Cazorla (Chukweze), 82. Cazorla (Fornals) – 7. Benzema (L. Vázquez), 20. Varane (Kroos)

Karty:   45. Álvaro González (VLR), 90+1. J. Costa (VLR) – 41. Casemiro (REA), 89. Ramos (REA)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:13.
    Villarreal CF: Asenjo – Layún, Álvaro González, V. Ruiz, J. Costa (C) – Fuego (82. Trigueros) – Cáseres (63. Toko Ekambi), Fornals, Cazorla – Chukweze, G. Moreno (69. Bacca).
    Náhradníci: Andrés Fernández – Ra. Funes Mori, Bacca, Trigueros, Pedraza, Toko Ekambi, Morlanes.

Real Madrid: Courtois – Carvajal, Varane, Ramos (C), Marcelo – Kroos (86. Vinícius Júnior), Casemiro, Modrić (64. Valverde) – L. Vázquez, Benzema, Bale (46. Isco).
    Náhradníci: Navas – Nacho Fernández, Valverde, Isco, Reguilón, D. Ceballos, Vinícius Júnior.

Rozhodčí: González Fuertes – García Fernández, García Fernández