Kombinace mužů, 1. kolo, sjezd, Åre Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) | Kombinace mužů, 2.kolo, slalom, Åre Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.)
konec
Kombinace mužů, 2.kolo, slalom, Åre

Vítěz: A. Pinturault (FRA)

Pondělí 11.02.2019, 16:00 • Åre (Švédsko) • MS v alpském lyžování
     
    Kompletní pořadí dnešního závodu:

    1 Alexis Pinturault 1' 47.71
    2 Štefan Hadalin +00.24
    3 Marco Schwarz +00.46
    4 Riccardo Tonetti +00.67
    5 Linus Straßer +00.80
    6 Victor Muffat-Jeandet +00.81
    7 Mauro Caviezel +00.86
    8 Luca Aerni +01.02
    9 Dominik Paris +01.51
    10 Felix Monsén +01.63
    11 Bryce Bennett +01.88
    12 Daniel Danklmaier +01.89
    13 Rasmus Windingstad +01.97
    14 Romed Baumann +01.99
    15 Jan Zabystran +02.00
    16 Adrian Smiseth Sejersted +02.02
    17 Vincent Kriechmayr +02.12
    18 Carlo Janka +02.13
    18 Ryan Cochran-Siegle +02.13
    20 Andreas Romar +02.20
    21 Alexander Köll +02.22
    22 Aleksander Aamodt Kilde +02.28
    23 Niels Hintermann +02.30
    24 Klemen Kosi +02.39
    25 Maxence Muzaton +02.43
    26 Sandro Simonet +02.52
    27 Mattia Casse +02.86
    28 Ivan Kuznetsov +02.97
    29 Jeffrey Read +03.05
    30 Olle Sundin +03.17
    30 Pavel Trikhichev +03.17
    32 Thomas Mermillod Blondin +03.53
    33 Miha Hrobat +03.66
    34 Sebastian Foss Solevaag +03.76
    35 Dominik Schwaiger +03.92
    36 Ondrej Berndt +04.38
    37 Brodie Seger +04.70
    38 Zack Monsén +05.29
    39 Natko Zrncic-Dim +05.47
    40 Filip Zubcic +05.72
    41 Simon Breitfuss +07.08
    42 Yuri Danilochkin +08.49
    43 Elvis Opmanis +09.52
    44 Boštjan Kline DNF
    45 Christof Innerhofer DNF
    46 Marko Vukicevic DNF
    47 Martin Bendík DNF
    48 Matej Prieložný DNF
    49 Ivan Kovbasnyuk DNF
    50 Sven Von Appen DNF
    51 Albin Tahiri DNF
    52 Christoffer Faarup DNS
    53 Ted Ligety DNS (17:15:41)
     
    51
    Elvis Opmanis (LAT) obsazuje se ztrátou 9 a půl sekundy 43. pozici.
     
    50
    Albin Tahiri (KOS) nedorazí do cíle se započítaným časem.
     
    49
    Sven Von Appen (CHI) nedokončí dnešní závod.
     
    48
    Ivan Kovbasnyuk (UKR) z Ukrajiny nedokončuje dnešní závod.
     
    47
    Filip Zubcic (CRO) končí na 40. pozici se ztrátou přes 5 a půl sekundy.
     
    46
    Yuri Danilochkin (BLR) se v cíli řadí na 41. pozici a jeho ztráta činí skoro osm a půl sekundy.
     
    45
    Matej Prieložný (SVK) nedokončuje dnešní závod.
     
    44
    Simon Breitfuss (BOL) z Bolívie končí na 40 pozici se ztrátou 7 sekund.
     
    43
    Monsen Zack (SWE) je v cíli se ztrátou +5.29 na 38. místě.
     
    42
    Ondřej Berndt v cíli končí se ztrátou +4.38 na 36 pozici.
     
    41
    Natko Zrncic-Dim (CRO) v cíli končí na 37 pozici s časem 1:53.18.
     
    40
    Marko Vukicevic (SRB) v dnešní závodě končí a do cíle dorazí bez času.
     
    39
    Pavel Trikhichev (RUS) se ztrátou přes tři sekundy obsazuje 30 pozici.
     
    Závod mistrovství světa ještě pokračuje zbylými jezdci, ti však nemohou svými výsledky z prvního kola promluvit do pořadí na prvních třech místech.
     
    Po závodě:

    Dámy a pánové byli jsme svědky strhující podívané finále Kombinace mužů. Tu nakonec ovládl francouzský lyžar Alexis Pinturault s časem 1' 47.71. Na druhé pozici skončil Štefan Hadalin se ztrátou +00.24 a získává tak pro Slovinsko další cenný kov z letošního mistrovství světa. Marco Schwarz obsazuje poslední medailové umístění. Na vítězného francouzského závodníka ztratil Rakušan +00.46.
     
    1
    Dominik Paris (ITA) ve strhujícím závěru vrhl všechny síly do své jízdy na hraně možností a končí na deváté pozici!
     
    1
    Dominik Paris (ITA) už má na druhém mezičase ztrátu 24 setin!
     
    1
    Dominik Paris (ITA) zajíždí první měřený čas s náskokem osmi desetin.
     
    1
    Dominik Paris (ITA) se staví do prostoru startu!

    Jan Meichsner

    MS - Kombinace mužů, 2. kolo, slalom, Åre
    1. Stefan Hadalin (SLO)
    2. Linus Strasser (GER)
    3. Jan Zabystřan (CZE)
    4. Ivan Kuzněcov (RUS)
    5. Boštjan Kline (SLO)
    6. Jeffrey Read (CAN)
    7. Alexis Pinturault (FRA)
    8. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
    9. Marco Schwarz (AUT)
    10. Felix Monsen (SWE)
    11. Luca Aerni (SUI)
    12. Rasmus Windingstad (NOR)
    13. Bryce Bennett (USA)
    14. Klemen Kosi (SLO)
    15. Riccardo Tonetti (ITA)
    16. Romed Baumann (AUT)
    17. Andreas Romar (FIN)
    18. Niels Hintermann (SUI)
    19. Daniel Danklmaier (AUT)
    20. Alexander Köll (SWE)
    21. Maxence Muzaton (FRA)
    22. Adrian Smiseth Sejersted (NOR)
    23. Mauro Caviezel (SUI)
    24. Carlo Janka (SUI)
    25. Mattia Casse (ITA)
    26. Vincent Kriechmayr (AUT)
    27. Christof Innerhofer (ITA)
    28. Aleksander Aamodt Kilde (NOR)
    29. Ryan Cochran-Siegle (USA)
    30. Dominik Paris (ITA)