Wisla Krakov – Śląsk 1:0 (kon.)
Wisla Krakov
1:0 (1:0)
Śląsk Wrocław
Pondělí 18.02.2019, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Polská Ekstraklasa • 22. kolo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost. (20:07:28)

Je dobojováno! Ve druhém poločase Wisla jasně tahala za kratší provaz, i díky naprosté neschopnosti hostujících útočníků v zakončení ale dnes bere plný počet bodů. Po tomto kole ztrácí krakovský celek jen jeden bod na skupinu o titul, kam by se jistojistě co nejdřív rád dostal.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:12. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 27:12.

90+5

90+4
    Fanoušci chtějí konec, ještě několik desítek vteřin se jim ale jejich přání nesplní!

90+2
    Žlutou kartu dostává Łukasz Burliga (Wisła Kraków).

90+1
    Fotbalový bůh jednoduše nechce, ať dnešní zápas skončí remízou! Během pár vteřin měli hráči hostujícího celku hned několik gólových šancí, avšak ani jednu z nich nevyužili.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se budou ve druhém poločase nastavovat čtyři minuty!

90
    Pietrzak odhlavičkoval centr do zámezí, následuje rohový kop.

90
    Jedna z posledních šancí pro hosty! Ti mají k dispozici standardní situaci z nadějné pozice.

89
    Drzazga chytají křeče. Naštěstí pro hosty to nevypadá, že bude hru zdržovat nějak dlouho.

88
    Mohlo být rozhodnuto! Plewka ani sám neví, jak se do této šance dostal. V nejdůležitější okamžik selhal, a tak se musí rychle vrátit do obrany.

86
    Ahmadzadeh zastavil slibně rozvíjející akci domácího mužstva pouze za cenu faulu.

84
    Śląsk Wrocław si utváří intenzivní tlak. Čas se hostům krátí, stále je ho však dostatek.
    83. Lubambo Musonda (SLA)

83
    Musonda znova, tentokrát v o něco větší šanci! Na penaltovém puntíku se odhodlal ke střele z první, jeho pokus ale vůbec netrefil zařízení!