Vegas – Vancouver 3:0 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Chicago 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Minnesota Wild
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Nashville Predators
Pondělí 04.03.2019, 01:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:25:28)

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 18 885 diváků.

Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl nikdo z českých ani slovenských hokejistů.

1. Ryan Johansen (NSH) 0+0
    2. Alex Stalock (MNS) 65 minut, 41 zákroků, 2 góly, 95,3%
    3. Jason Zucker (MNS) 1+0

Je konec! Po nájezdech se nakonec mohou radovat hokejisté Nashvillu! Za hosty se ve druhé sérii prosadil Ryan Ellis, jenže Zach Parise okamžitě dokázal srovnat! Ve čtvrté sérii však Jason Zucker neproměnil a Ryan Johansen blafákem rozhodl o druhém bodu pro Predátory.

Ryan JOHANSEN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je RYAN JOHANSEN!

4. série
    1:2
    Ryan Johansen jel hodně pomalu a bekhendovým blafákem rozhodl o výhře Nashvillu!

4. série
    1:1
    Jason Zucker se pokusil o bekhendový blafák, ale Saros našel puk v lapačce.

3. série
    1:1
    Filip Forsberg nevěděl, co udělat. Švédský útočník nakonec hledal mezírku mezi betony, ale domácí brankář byl připraven.

3. série
    1:1
    Parise svůj nájezd také zvládl a forhendem procedil puk do sítě.

2. série
    0:1
    Ryan Ellis si skvěle pohrál s domácím brankářem, položil si jej a zakončil do odkryté branky.

2. série
    0:0
    Kevin Fiala také zkusil vypálit, jenže pro změnu vůbec netrefil branku.

1. série
    0:0
    Kyle Turris zkusil střelu zápěstím, ale Stalock kotouč vyrazil nad branku.

1. série
    0:0
    Za domácí se jako první rozjel Donato, který chtěl překvapit brankáře, ale rána po ledě mu nevyšla.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na branku: 26 – 43

Branky jsme se nedočkali ani v prodloužení! Více na kotouči hráli hokejisté Nashvillu, ale hosté se zrovna netlačili do útoku. Největší šanci prodloužení měl přesto Kyle Turris, jehož skvěle vychytal Stalock. O vítězi tak rozhodnou samostatné nájezdy.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 37. Fehr, 40. Zucker (Suter, E. Staal) – 6. Bonino (Simmonds, Grimaldi), 56. F. Forsberg (Turris, Josi), rozh. náj. Johansen