Zlín – Slovácko 0:1 (kon.) | Brno – Třinec 4:0 (kon.)
FC Zlín
0:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 04.03.2019, 11:00 • Vršava-UMT • Juniorská liga – Morava • 19. kolo

Slovácko nakonec ubránilo hubený náskok z prvního poločasu. Zlín se snažil, ale jejich finální fáze v útoku často ztroskotala ještě před nějakým zakončením. Hosté neproměnili z kraje druhého poločasu penaltu a v průběhu hry ještě nastřelili tyčku. Avšak nakonec je tyto neproměněné šance nemusí mrzet, neboť poráží Zlín těsným rozdílem 1:0! (13:04:11)

90+1

90+1
    Po něm přišlo zakončení a Nemrava nyní dokázal hbitým zákrokem zabránit zakončení!

90+1
    Zlín se dostal k další možnosti a bude zahrávat další roh.

90
    I ten hosté ubránili a nejspíše ubrání i svůj hubený náskok z prvního poločasu.

89
    Po rohovém kopu přišlo zakončení, které obrana Slovácka odvrátilo nad svou branku a bude následovat další roh v podání Zlína.

89
    Zlín bude zahrávat rohový kop a je to jedna z jeho posledních šancí, jak se dostat k vyrovnání!

87
    Slovácko zvládá závěrečné minuty vcelku dobře a nepouští Zlín před svou branku, naopak zaměstnává svými útoky obranu Ševců.

86
    Rezek nabral rychlost po levé straně. Nakonec se v tísni hráče dostal k centru, ale ten zamířil do prostoru, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

84
    Tak tohle byla hezká pumelice od hostujícího hráče, který napřáhl ze střední vzdálenosti a orazítkoval levou tyčku branky soupeře!

83
    Rohový kop byl rozehrán na krátko. Následovala přihrávka na střed hřiště, odkud přišla střela, která byla sražená.

83
    Nyní se však budou muset bránit rohovému kopu svého soupeře.

82
    Zlínští se v závěru zápasu dostávají více před branku Slovácka. Dokáží vyrovnat v samotném závěru zápasu?

80
    Dobrý střelecký pokus Zlína, který nakonec končí mimo branku.

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Janša, přichází Řehola.

78
    Zlín zahrával douhý míč od poloviny hřiště, ale s tímto vysokým centrem neuspěl před brankou Nemravy.