New Jersey – Columbus 1:2 (0:2 po s.n.) | Boston – Carolina 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Ottawa 5:4 (2:0 po s.n.)
Pittsburgh – Florida 3:2 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 5:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 1:0 (kon.) | Colorado – Detroit 4:3 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:3 (kon.)
Los Angeles – Montreal 1:3 (kon.)
Los Angeles Kings
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Montreal Canadiens
Středa 06.03.2019, 04:38 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (07:06:32)

Slovenská stopa v utkání
    Tomáš Tatar (MTL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:31

1. Shea Weber (MTL) 1+1
    2. Carey Price (MTL) 26 zák., 96,3 %
    3. Victor Mete (MTL) 0+2

Montreal sice po výhře Columbusu nad New Jersey vypadl z první osmičky Východní konference, ale po vlastní výhře nad Los Angeles se zase do této společnosti navrací. Canadiens vedli v Kalifornii už od čtvrté minuty a v každé třetině vsítili jednu branku. Za stavu 3:0 mířili jasně za vítězstvím a rozhodit je nedokázalo ani snížení osm minut před koncem zápasu.

59:44
    Price vytěsnil další střelu na zadní mantinel.

59:29
    Kovalčuk z levého kruhu minul branku křižnou střelou.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:13
    Kovalčuk a Kopitar se snažili zasypat hostující branku střelami, ale Price odolal a přerušuje hru.

59:02
    Kings hrají bez brankáře!

58:49
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění.

58:15
    Benn střílel okamžitě po vhazování od modré, Quick vyráží.

58:11
    Zakázané uvolnění Kings.

57:25
    Hosté se snaží držet puk daleko od své branky. Domácí naopak zkouší nahazovat, ale usadit se před Pricem se jim nedaří.

56:38
    Toffoliho střelu drží Price pevně ve své moci a přerušuje hru. Ještě jedna komerční přestávka.

56:29

56:21
    Ještě jedno vyhození hostů, kteří oslabení zvládli ubránit a míří za vítězstvím.

56:12
    První zákrok Price v tomto oslabení. Iafallo na něho od modré nevyzrál.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 52. Luff (Doughty, D. Brown) – 4. Gallagher (Mete, S. Weber), 31. Weal, 41. S. Weber (Danault, Mete)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty, Forbort, Roy, Martinez, Walker, Phaneuf – Toffoli, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Leipsic – Brodzinski, Kempe, Iafallo – Luff, Lewis, Clifford.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber, Mete, Petry, Jo. Benn, Folin, Kulak – Gallagher, Danault, Tatar – A. Shaw, Domi, Byron – Armia, Weal, Drouin – Weise, N. Thompson, Lehkonen.

Rozhodčí: Dwyer, Morton – Miller, Galloway

Diváci: 17764