Buffalo – Dallas 0:2 (kon.) | Columbus – Boston 7:4 (kon.) | Pittsburgh – Washington 5:3 (kon.)
Montreal – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Arizona 1:3 (kon.) | Winnipeg – San Jose 4:5 (kon.)
Calgary – New Jersey 9:4 (kon.) | Anaheim – Nashville 3:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
7:4 (3:1, 2:3, 2:0)
Boston Bruins
Středa 13.03.2019, 00:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Dnešní utkání sledovalo16.554 diváků. (02:50:04)

3. Zach Werenski (CBJ) 1+3

Hostující celek se prosadil jako první. Pak pěti góly v řadě dokázal Columbus tento zápas rozhodnout. Dostal se do vedení 5:1. Ve druhé třetině třemi brankami dokázali Bruins snížit na rozdíl jediného gólu. Ve třetí třetině si Columbus výhru pohlídal. Boone Jenner zaznamenal hattrick.

59:36
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    59:14 Boone JENNER - 7:4

59:14
    Columbus právě vstřelil branku!
    Gól do prázdné branky, první hattrick v NHL a čepice na led. Domácí BOONE JENNER dává gól do prázdné branky a domácí už jasně tento zápas vyhrají. Asistence: Riley Nash a Zach Werenski.

58:37
    Hosté hrají bez brankáře. Navíc vybojovali buly v útočném pásmu.

58:21
    Artěmij Panarin zakončoval a jeho ránu vyrazil rukavící Jaroslav Halák.

58:00
    Oznámeny byly poslední dvě minuty.

57:50
    Mnoho šancí momentálně už k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

56:47
    Patrice Bergeron rozehrává od své branky, do útočného pásma se nedostal. O puk přišel.

56:30
    Sergej Bobrovskij si dokázal poradit se střelou soupeře, domácí brankář své spoluhráče nyní podržel.

56:00
    Čtyři minuty hry zbývají ve třetí třetině i tomto zápase.

55:12
    Komerční přestávka.

54:57
    Brandon Dubinsky pálil bez přípravy, podle toho také jeho projektil vypadal.

53:37
    Boston ale nic nevzdává a bojuje dál, nyní už ovšem má dvoubrankový deficit.
    52:21 Zach WERENSKI - 6:4

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. J. Anderson (Werenski, Dzingel), 15. Dzingel (Werenski, S. Jones), 20. Jenner (J. Anderson), 28. Duchene (Dzingel, J. Anderson), 29. Jenner (Riley Nash, N. Foligno), 53. Werenski (Panarin, J. Anderson), 60. Jenner (Riley Nash, Werenski) – 4. Bergeron (Marchand), 34. Marchand (McAvoy, Backes), 36. Wagner (Heinen), 39. Marchand (Bergeron)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Nutivaara, D. Savard, Harrington, McQuaid – Panarin, Dubois, Atkinson – Dzingel, Duchene, Bjorkstrand – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Dubinsky, Wennberg, Riley Nash.
    Boston Bruins: T. Rask (29. Halák) – Chára, McAvoy, Krug, Carlo, J. Moore, Kampfer – Marchand, Bergeron, Heinen – Cehlárik, Krejčí, Coyle – Nordström, Frederic, Backes – Kuraly, Acciari, Wagner.

Rozhodčí: Sutherland, Hebert – Sericolo, Racicot

Diváci: 16.554