Manchester City – Tottenham 1:0 (kon.) | Bournemouth – Fulham 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Watford 1:2 (kon.)
West Ham – Leicester 2:2 (kon.) | Wolverhampton – Brighton 0:0 (kon.) | Newcastle – Southampton 3:1 (kon.)
AFC Bournemouth
0:1 (0:0)
Fulham FC
Sobota 20.04.2019, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 35. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:58:40)

Fulham opět vítězí! Po trochu nečekané výhře v posledním kole doma nad Evertonem si dnes vyšlápl i na Bournemouth, který na jeho hřišti poráží 1:0, když jediný gól vstřelil z penalty Mitrović, velká postava obou posledních vítězných duelů. Bournemouth dnes odehrál velmi nepovedený zápas, domácím to vůbec nešlo a mohou být rádi, že neprohráli vyšším rozdílem.

90+7

Zákroky brankáře Bournemouthu Boruce – 4.

Zákroky brankáře Fulhamu Rica – 5.

90+4
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na útočné polovině.

90+2
    Bournemouth to nyní zkouší po levé straně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Sergio Rico (Fulham FC).

90+1
    Nastavuje se šest minut.

89
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází André Anguissa, přichází Håvard Nordtveit.

89
    Håvard Nordtveit (Fulham) je připraven u postranní čáry vstoupit do zápasu na poslední minuty.

88
    Hra přerušena, jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován.

86
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ryan Babel, přichází Floyd Ayité.

84
    Lavička Fulhamu připravuje další změnu v sestavě.

83
    S vypětím všech sil ubránil Bournemouth tento roh Fulhamu, domácí zkouší zaútočit.

82
    Rohový kop pro Fulham, hosté rozehrají z levé strany.

81
    Hraní rukou v podání domácích, u středového kruhu tak hosté rozehrávají.

80
    Žlutou kartu dostává Steve Cook (AFC Bournemouth).

80
    Posledních deset minut nás dělí od závěrečného hvizdu, uhájí Fulham těsné vedení až do konce?

Martin Dvořák

Branky: 53. A. Mitrović (pen.)

Karty:   80. S. Cook (BTH) – 59. Chambers (FHM), 75. A. Mitrović (FHM), 90+1. S. Rico (FHM)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:12. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:18.
    AFC Bournemouth: Boruc – Stanislas (23. Simpson), Mepham (76. Mousset), S. Cook (C), Aké – Brooks, Gosling, Lerma, Fraser – J. King (61. Solanke), C. Wilson.
    Náhradníci: Begović – Simpson, A. Smith, Hyndman, Mousset, Solanke, Surridge.

Fulham FC: S. Rico – Odoi, Ream, Le Marchand, Bryan – Chambers, Anguissa (89. Nordtveit), Seri (79. C. Christie) – Babel (86. Ayité), A. Mitrović (C), R. Sessegnon.
    Náhradníci: Fabri – Nordtveit, C. Christie, Kebano, Schürrle, Elliott, Ayité.

Rozhodčí: Coote – Cook, Masseyová