Olympia Radotín – Litoměřicko 1:1 (0:3 po pen.) | Domažlice – Písek 4:4 (4:2 po pen.) | Zápy – Živanice 0:1 (kon.)
Velvary – Jirny 0:0 (zruš.) | Ústí n/O – Dobrovice 2:2 (3:2 po pen.) | Benešov – Brozany 3:2 (kon.)
Vltavín – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 4:2 (kon.) | Karlovy Vary – Převýšov 1:1 (3:1 po pen.)
po penal. (3:1)
Slavia Karlovy Vary
1:1 (0:0)
SK Převýšov
Středa 29.05.2019, 18:00Česká fotbalová liga • 34. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 po pokutových kopech, v nichž vyhrál 3:1. Vary se do vedení dostaly v 83. minutě. O pět minut později dokázal hostující celek srovnat. (20:10:28)

Střílení penalt začíná.

V samotném závěru zápasu dokázal hostující celek srovnat, a tak o vítězi budou rozhodovat pokutové kopy.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Autové vhazování pro domácí.

90+2
    Domácí celek se pokouší vrátit vedení na svou stranu, ale obrana Převýšova nyní hraje velmi dobře.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

88
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Obrovská chyba domácí obrany a je vyrovnáno. Zcela volný zůstal TOMÁŠ LABÍK, který zakončoval snadno do brány.

87
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Josef Hudec, přichází Johan Olšan.