Olympia Radotín – Litoměřicko 1:1 (0:3 po pen.) | Domažlice – Písek 4:4 (4:2 po pen.) | Zápy – Živanice 0:1 (kon.)
Velvary – Jirny 0:0 (zruš.) | Ústí n/O – Dobrovice 2:2 (3:2 po pen.) | Benešov – Brozany 3:2 (kon.)
Vltavín – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Králův Dvůr – Štěchovice 4:2 (kon.) | Karlovy Vary – Převýšov 1:1 (3:1 po pen.)
po penal. (3:2)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
2:2 (2:0)
FK Dobrovice
Středa 29.05.2019, 17:00Česká fotbalová liga • 34. kolo

Dnešní zajímavé utkání je u konce! Pojďme si jej rozebrat hezky od začátku. Již ve 13. minutě utkání rozvášnil domácí fandy Denis Mayer, když po zmatku v šestnáctce dotlačil míč za záda brankáře hostů. Ve 27. minutě přišla pro hráče Dobrovic Miroslava Routka studená sprcha, když jej sudí díky faulu zezadu červenou kartou vykázal ze hřiště. Hru s jedním hráčem v poli navíc domácí zužitkovali na jedničku. Ve 36. minutě se totiž prosadil tentýž střelec Mayer, když obdržel chytrý pas od svého kapitána a prostřelil gólmana Truksu.

Jenže hosté se nevzdávali. Ve druhém poločase začali být více aktivní a místy přehrávali svého soupeře. A byli za to odměněni. Sedm minut po začátku druhé půle prostřelil obranu společně s brankářem Bartalošem Jiří Sodoma, který tak vrátil svůj tým zpět do hry. V 78. minutě se Dobrovice znovu dočkaly. Dalším střelcem byl Tomáš Osvald, který si vzal na starost jednu ze standartek a zakončil ji s přehledem krásnou střelou do levé šibenice! Poločas skončil a nařízeny byly penaltové rozstřely. Ze začátku byli ve výhodě hostí, jenž šli po druhé sérii do vedení. Ovšem rázem se situace obrátila a domácí mohli slavit druhý bonusový bod, když si v páté sérii připsal vítězný gól dnešní poslední střelec Václav Střelec!

To je pro dnešek vše, doufám že jste si utkání i celý textový přenos užili! Děkuji za pozornost, Jan Štokman. (19:21:36)

5. série
    3:2
    Václav střelec překonává brankáře Truksu, což znamená vítězství a druhý bod pro TJ Jiskru Ústní nad Orlicí!

5. série
    2:2
    Patrik Tvaroha drží svůj tým a s přehledem proměňuje!

4. série
    2:1
    Patrik Chleboun ve čtvrté sérii trefuje krásnou střelou levou šibenici brány a posílá svůj tým do vedení.

4. série
    1:1
    Nejlepší střelec hostů Volf svojí penaltu neproměnil a série se tak srovnává na 1:1!

3. série
    1:1
    Tomáš Lněnička dává gól! Je tak prvním úspěšným střelcem za domácí v penaltách.

3. série
    0:1
    Tak tohle se nepovedlo! Petrlák se do střely pořádně opřel, ale vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi! Míč skončil vysoko nad břevnem.

2. série
    0:1
    Mayer nedává! Truksa je v penaltách zatím stoprocentní!

2. série
    0:1
    Bartaloš inkasuje! Fotr překonává domácího brankáře a hosté jdou do vedení.

Žlutá karta pro hráče Žaloudka.

1. série
    0:0
    Ani na podruhé Falta nedává gól! Tento fotbalista si vybral pořádnou porci smůly, když se jeho střela odrazila od pravé tyče a vyrazila se pryč z tyče levé!

Penalta Petra Faltu je díky technickému přestupku reklamována a bude se zahrávat znovu.

1. série
    0:0
    Jiří Sodoma zvolil střelu doprostřed brány, kde byl však připravený Bartaloš!

Střílení penalt začíná.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Petr Falta dostává za podražení hráče žlutou kartu.

90+2
    Ani napotřetí z toho gól nebude. Hra se místo toho otáčí na opačnou stranu.

90+2
    Nedovolený zákrok domácího hráče. Přichází další volný kop.

Jan Štokman

Branky: 13. Mayer, 36. Mayer – 52. Sodoma, 78. OSVALD

Karty:   90+2. Falta (UNO), ?. Žaloudek (UNO) – 45+1. Volf (DOB), 75. Petlička (DOB)   27. Routek (DOB)

3:2   Střelec (UNO)

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Bartaloš – Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Lněnička, Mayer, Mufanzwaini, Skalický, Souček (C), Střelec.
    Náhradníci: Jeřábek – Chleboun, Kopecký, Krátký, Pazdera, Pinkava.

FK Dobrovice: Truksa – Klain, Osvald, Petlička, Routek, Soběslav (C), Sodoma, Tvaroha, Volf, Zelinka, Žaloudek.
    Náhradníci: Bartoš – Bernát, Fotr, Miškovský, Petrlák, Žižka.