Bulharsko – Kosovo 2:3 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:0 (kon.) | Srbsko – Litva 4:1 (kon.)
Ukrajina – Lucembursko 1:0 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:1 (kon.) | Irsko – Gibraltar 2:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Norsko 0:2 (kon.) | Malta – Rumunsko 0:4 (kon.) | Španělsko – Švédsko 3:0 (kon.)
S. Makedonie – Rakousko 1:4 (kon.) | Lotyšsko – Slovinsko 0:5 (kon.) | Polsko – Izrael 4:0 (kon.)
Ukrajina
1:0 (1:0)
Lucembursko
Pondělí 10.06.2019, 20:45 • Arena Lvov, Lvov • Kvalifikace ME • Skupina B

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:48:46)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:13.

Je dobojováno! Ukrajina vstoupila do zápasu aktivně a díky hlavičce Jaremčuka vedla už od šesté minuty. Celá úvodní půlhodina byla od domácích hráčů velmi dominantní a jen málokdo si v tu chvíli představoval, že Lucemburčané budou ve hře o cenný bod až do závěrečného hvizdu. Největší šanci hostů měl z přímého kopu Vincent Thill, kromě kterého ukrajinskou obranu zlobil především Gerson Rodrigues. Přes velkou snahu Lucembursko vyrovnat nedokázalo, ale i tak světu jasně ukázalo, že už rozhodně nepatří mezi fotbalové trpaslíky. Svěřenci Jurije Ševčenka si hubenou výhrou upevnili v tabulce první místo a vybudovali si už šestibodový náskok na druhé Lucemburčanky i třetí Srby.

90+5

90+5
    Jeden z Ukrajinců chytře sklepl Malinovského nákop na Jaremčuka, který mohl napsat za zápasem gólovou tečku. Proti byl zasahující Moris, jenž se jako poslední dotkl míče.

90+4
    Vincent Thill u středového kruhu tak dlouho tahal Zinčenka, až si vykoledoval faul a zaslouženou žlutou kartu.

90+3
    Lucemburské naděje na vyrovnání rychle klesají. Leonardo Barreiro po vhazování Karavajeva fauloval a rozehrávat tak bude Serhij Kryvcov.

90+2
    Laurent Jans při centru napálil prvního obránce a vybojoval rohový kop. Zleva ho rozehrál Bensi, jenže míč letěl na da Graçou faulovaného Pjatova.

90+1
    Slovenská skvadra rozhodčích nastavuje nad rámec druhého poločasu čtyři minuty!

90
    Olexandr Karavajev přes sebe nepustil Rodriguese, jenž ho v pokutovém území fauloval. Pjatov může před rozehrávkou pošetřit další cenné vteřinky.

89
    Konec zápasu se nezadržitelně blíží. Lucemburská aktivita v posledních minutách opadla, což je zapříčiněno vcelku vytrvalým kouskováním hry.

88
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Viktor Cygankov, přichází Eduard Sobol.

87
    Na hřišti probíhá ošetřování VIktora Cygankova, který toho má plné zuby. Právě na jeho místo by měl nastoupit jablonecký Eduard Sobol.

86
    Ukrajinci promrhali výhodu rohového kopu a nebýt bleskového návratu, dostali se do velkých problémů. Hra se každopádně přerušila a zřejmě se bude střídat.
    85. Olexandr Zinčenko (UKR)

85
    Hosté se po ztrátě míče nestihli pořádně vrátit a mohli jen sledovat nahrávku před rozběhnutého Zinčenka. Moris však hostující akcie udržel nad vodou, když střelu k bližší tyči vyrazil.

84
    Ani v tomto případě se sympaticky hrající hostující jedenáctka vyrovnání nedočkala. Jansův centr před Turpelem sebral Andrij Pjatov.