Česko – Bělorusko 3:1 (kon.) | Chorvatsko – Španělsko 3:1 (kon.)
25 25 23 25
Španělsko
1
21 22 25 20
Pátek 21.06.2019, 19:00 • Gradska Sportska Dvorana, Varaždín • Evropská liga žen • Semifinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:05:10)

Utkání je u konce a z postupu do finále se raduje domácí Chorvatsko. Po dvou setech to vypadalo, že chorvatské hráčky nebudou mít žádný problém dotáhnout zápas do zdárného konce, zvlášť když ve třetí sadě vedly 20:16. Jenže Španělky se nevzdaly, zabojovaly a tuto část zápasu strhly na svou stranu. Ve čtvrtém pokračování už ale Chorvatsko drama nepřipustilo, drželo si náskok a nakonec zápas vyhrálo 3:1 na sety. Zítra se tak utká ve finále s Českou republikou, na Španělsko čeká souboj o třetí místo proti Bělorusku.

Konec zápasu

25:20
    A je dobojováno. Chorvatky na síti postavily nepropustný blok a míč se od Strunjakové odrazil na palubovku. Chorvatky vyhrávají set 25:20 a celý zápas 3:1.

24:20
    Mečboly jsou tu, postarala se o ně útokem z druhé vlny Strunjaková.

23:20
    Mečboly se odkládají, smečí je odmítla Berbelová.

23:19
    Útok Španělska od Escamillaové šel pouze do pásky!

22:19
    S trochou štěstí, ale přece. Mlinarová procpala míč za síť a je tu koncovka setu.

21:19
    Riverová vytloukla bloky.

21:18
    Dobře provedená ulejvka Dumančićové, tohle Španělky nečekaly.

20:18
    Berbelová našla mezírku a pohotově přidala další bod.

20:17
    Španělsko ale ihned snižuje.

20:16
    Parádí smeč Dumančićové!

19:16
    Útok Fabrisové z druhé vlny skončil v hřišti a je to o tři!

18:16
    Teď ale nevybrala tečovaný míč a ten tak skončil u umpirové rozhodčí.

17:16
    Riverová nekompromisně od levé strany, její smeč prošla skrz.

17:15
    Escamillaová poslala podání do sítě.

16:15
    Míč zdarma pro Španělsko, soupeřky nebyly schopné dostat míč na tří údery přes síť.