Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:2 (1:1)
MFK Vítkovice
Sobota 22.06.2019, 17:00 • Slatinice • Přípravný zápas

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:41:14)

Je dobojováno! Sigma se v prvním poločase dostala do vedení a vypadlo to, že náskok bude spíše narůstat. Ostravané rozhodně nic nezabalili, skvěle jim vyšel závěr první, respektive vstup do druhé půle. Vítkovičtí se dostali do vedení, které už nepustili a v přípravě berou cenný skalp v podobě vítězství nad olomouckou Sigmou!

90+1

90+1
    Tu největší šanci měl v první nastavené minutě Dvořák, který z malého vápna přestřelil branku soupeře, to byla tutovka pro Sigmu!

90
    Hanáci se v poslední minutě dostali do přečíslení tři na dva, ovšem celou situaci nevyřešili vůbec dobře. Sigma zůstává i nadále u míče.

89
    Tohle Ostravanům vyhovuje. Vítkovičtí vybojovali autové vhazování na útočné polovině hřiště poblíž rohového praporku.

88
    Po centru z pravé strany hlavičkoval úplně volný Zifčák, jehož zakončení vyrazil vítkovický brankář jen před sebe. Tam byl připravený Pilař, který uklízel do prázdné branky. Gól neplatí, bývalý český reprezentant se nacházel v ofsajdu!

86
    Zifčák šel do souboje u postranní lajny. Čárový rozhodčí ještě předtím signalizoval, že se balón dostal do zámezí.

85
    Malým vápnem teď proletěl zajímavý centrovaný míč. Žádný z olomouckých fotbalistů nakonec nedokázal zasáhnout.

83
    Přetažený centr Pilaře nenašel žádného z jeho spoluhráčů, balón se dostal do zámezí, vhazovat budou Ostravané.

82
    Hlavní rozhodčí dal na nápovědu čárového a odpískal zajímavou standardku pro Sigmu. Balón si staví Václav Pilař, vypadá to na centr.

80
    Pro centr olomouckého hráče si došel brankář Vítkovic, který dnes působí hodně jistým dojmem, za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka.

78
    Po rohovém kopu Pilaře se k hlavičce dostal úplně volný Dvořák. Zakončení olomouckého fotbalisty mířilo doprostřed branky!

77
    Ostravané vybojovali rohový kop na levé straně hřiště. Dá se očekávat, že s následnou rozehrávkou nijak pospíchat nebudou.

76
    O akrobatické zakončení se na levé straně pokoušel Pilař. Tomu ale střela z voleje vůbec nesedla, u míče jsou hráči v červených dresech.

75
    Dlouhé obléhání vítkovické branky. Hanáci jsou nastěhovaní na útočné polovině a kombinují, do zakončení se téměř nedostávají.

74
    Dvořák se po centru z levé strany natahoval marně. Sigma se vzápětí ještě dostala do zakončení, ovšem obránce Vítkovic míč odhlavičkoval do bezpečí.

72
    Hanáci před malou chvílí opět střídali, ze hřiště odešli Šimon Falta s Vítem Benešem, šanci dostávají mladí fotbalisté.