Švýcarsko – Finsko 0:6 (kon.) | USA – Švédsko 4:5 (2:3 po s.n.) | Česko – Kanada 1:7 (kon.)
Slovensko – Rusko 1:2 (po pr.)
po s.n. (2:3)
USA
4:5 (1:1, 2:0, 1:3 - 0:0)
Švédsko
Středa 07.08.2019, 15:30 • Zimní stadion Piešťany • Hlinka Gretzky Cup • Skupina B
Partner:
     
    53:02
    Vyloučení v týmu USA (Ryan Beck – 2 min., sekání).
     
    51:35
    Vyloučení v týmu USA (Avery Hayes – 2 min., nedovolené bránění).
     
    45:57
    Vyloučení v týmu USA (Ryan Beck – 2 min., sekání).
     
    42:28
    Vyloučení v týmu USA (Carson Bantle – 2 min., podrážení).
     
    40:00
    Vyloučení v týmu Švédsko (Oskar Magnusson – 2 min., krosček).
     
    29:29
    Vyloučení v týmu Švédsko (Leo Lööf – 2 min., podrážení).
     
    27:40
    Vyloučení v týmu Švédsko (William Hallén – 2 min., podrážení).
     
    17:30
    Vyloučení v týmu USA (Tanner Kelly – 2 min., hákování).
     
    16:14
    Vyloučení v týmu USA (Alex Gaffney – 2 min., podrážení).
     
    02:29
    Vyloučení v týmu USA (Ryan Beck – 2 min., hákování).
     
    01:19
    Vyloučení v týmu Švédsko (Helge Grans – 2 min., sekání).

    KR

    Branky a nahrávky: 2. Gaffney, 24. Kirwan (Kempf, Beck), 26. Samoskevich (Schoen), 49. Ellis – 17. Nybeck (Andrae), 43. Olausson, 44. Ljungman (Hedlund, Andrae), 56. Eklund, 65. Ljungman

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Zion Nybeck (SWE)
    0:0   Alex Gaffney (USA)
    2. série:
    0:0   William Eklund (SWE)
    1:0   Cross Hanas (USA)
    3. série:
    1:1   Helge Grans (SWE)
    1:1   Ben Schoen (USA)
    4. série:
    1:2   Daniel Ljungman (SWE)
    1:2   Blake Biondi (USA)
    5. série:
    1:2   Emil Andrae (SWE)
    2:2   Mark Estapa (USA)
    6. série:
    2:2   Cross Hanas (USA)
    2:2   Zion Nybeck (SWE)
    7. série:
    2:2   Alex Gaffney (USA)
    2:3   Daniel Ljungman (SWE)


    USA: Hogg (Purcell) – Kaiser, Ratzlaff (C), Gagne, Ellis, Bushy, Ma, Kelly, Kempf – Estapa (A), Hayes, Gaffney – Hanas, Schoen, Samoskevich – Kirwan, Beck, Williams – Bantle, Shlaine, Biondi.
    Švédsko: Wallstedt (Clang) – Andrae, Wallinder, Leo Lööf (C), Grans, Styf, Kumlin, Nordlund (A), Linus Lööf – Eklund, Ljungman, Magnusson – Nybeck (A), Ekmark, Olausson – Torgersson, Hallén, Ljungkrantz – Eriksson, Garfve, Hedlund.

    Rozhodčí: Štefik, Stano – Konc ml., Vyšný