Groningen – Twente 1:3 (kon.) | Ajax – Emmen 5:0 (kon.) | Willem II – Arnhem 0:2 (kon.)
Willem II Tilburg
0:2 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 10.08.2019, 20:45 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:08:46)

Utkání sledovalo 12 825 diváků.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:12.

Utkání je u konce a radost je na straně hostujícího týmu. Ten předvedl ve druhé půli lepší výkon jak směrem dozadu, tak hlavně dopředu, což bylo korunováno dvěma góly. Jako první se v 55. minutě trefil po rychlém přechodu do útoku Jay-Roy Jornell Grot a v 70. minutě pojistil náskok Tim Matavž pohotovou dorážkou do odkryté branky. Tilburgu to v útoku moc nešlo, prakticky všechny útoky se rozbíjely o obranu hostů a bez vstřelené branky se s výsledkem nedá nic dělat. Vitesse si tak odvezlo body po výhře 2:0.

90+4

90+3
    Ostrý centr do vápna hosté odvrátili, nicméně domácím divákům se nelíbil zákrok na Holména, který ve výskoku zřejmě schytal úder do obličeje.

90+2
    Hostující Clark zahrál rukou, je z toho přímý kop, připomínající hodně zkrácený roh.

90+1
    Centr do pokutového území hostů odvrátil dobře postavený Karavajev, hra se ihned přesunula k půlce.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Tim Matavž, přichází Oussama Darfalou.

89
    Prudká přihrávka na Clarka skončila mimo hrací plochu, domácí rozehrají Wellenreutherem. Ale nejprve střídání na straně Arnhemu.

88
    Coulibalyho střela z dálky sice mířila na branku, jenže nebyla dostatečně prudká na to, aby na ni Pasveer u své levé tyče nedosáhl.

87
    Vitesse odkoplo na půlku, Lewis okamžitě vrátil míč poblíž Pasveerovy šestnáctky.

87
    Bude následovat repete, to vše po Gladonově sraženém centru od brankové čáry.

86
    Karavajev neměl dobrý přehled o tom, kdo je za ním a tak pro jistotu odhlavičkoval Lewisův centr na roh.

85
    Jenže domácím teď nevychází ani založení útočné akce. Arnhem závěr zápasu jasně kontroluje.

84
    Standardní situace už domácí neohrozila a právě od gólmana začíná další útočný pokus Tilburgu.
    83. Foorova štiplavá střela

83
    Zpoza pokutového území se do míče opřel čerstvý Foor a docela vyprášil Wellenreutherovy rukavice. Ten míč srazil na další rohový kop.