Pardubice – Sparta 3:3 (4:2 po pen.) | Hr. Králové – Ml. Boleslav 4:2 (kon.) | Ostrava – Slovácko 5:0 (kon.)
Meteor Praha – Slavia 0:9 (kon.) | Zlín – Plzeň 1:3 (kon.)
po penal. (4:2)
FK Pardubice
3:3 (2:1)
AC Sparta Praha
Sobota 10.08.2019, 10:15 • Pardubice - Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu • 1. kolo
     
    Konec zápasu. (12:14:43)
     
    4. série
    4:2
    Sejk neproměňuje.
     
    4. série
    4:2
    Šimek proměňuje.
     
    3. série
    3:2
    Gedeon proměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Boura proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Gelashvili neproměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Čermák proměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Karabec proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Kubart proměňuje.
     
    Střílení penalt začíná.
     
    90+3
    Druhý poločas skončil.
     
    90
    Sudí nastavuje dvě minuty.
     
    88
    Žlutou kartu dostává Karabec (AC Sparta Praha).
     
    87
    Žlutou kartu dostává Gočaltovský (FK Pardubice).
     
    85
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Formáček, přichází Koukola.
     
    83
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí bleskově srovnávají, když se po rohovém kopu a odraženém míči utěšenou střelou prosazuje TOMÁŠ KUBART.
     
    81
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta otáčí zápas, když se střelou po zemi prosazuje VÁCLAV SEJK.
     
    75
    Žlutou kartu dostává Gedeon (AC Sparta Praha).

    Lukáš Ouředník

    Branky: 12. Čejka (vla.), 23. Sychra, 83. Kubart – 40. Kozák, 61. Kozák, 81. Sejk

    Karty:   48. Kubart (PCE), 62. Formáček (PCE), 87. Gočaltovský (PCE) – 17. Jonáš (SPA), 52. Kozák (SPA), 75. Gedeon (SPA), 88. Karabec (SPA)

    Penaltový rozstřel:

    1. série:
    1:0   Kubart (PCE)
    1:1   Karabec (SPA)
    2. série:
    2:1   Čermák (PCE)
    2:1   Gelashvili (SPA)
    3. série:
    3:1   Boura (PCE)
    3:2   Gedeon (SPA)
    4. série:
    4:2   Šimek (PCE)
    4:2   Sejk (SPA)


    FK Pardubice: Vyhnánek – Kurka, Balog, Sychra, Gočaltovský, Čermák, Řehák (C), Formáček, Kopecký, Lebiš, Kubart.
    Náhradníci: Hlous – Boura, Koukola, Polívka, Šimek.

    AC Sparta Praha: Benada – Gelashvili, Jonáš, Suchomel, Szewieczek, Karabec, Sejk, Kozák, Šilhart, Lukavský, Čejka.
    Náhradníci: Tůma – Gedeon, Borkovec, Freisinger, Schánělec, Bláha, Holoubek.

    Rozhodčí: Novák – Pekař, Stárek

    Diváci: 120