Gençlerbirliği – Rizespor 0:1 (kon.) | Kayserispor – Alanyaspor 0:1 (kon.) | Sivasspor – Besiktas 3:0 (kon.)
Kayserispor
0:1 (0:0)
Alanyaspor
Sobota 17.08.2019, 20:45Turecká Superliga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u tureckého fotbalu na počtěnou. (22:50:29)

Tak to bylo utkání. Dalo by se říct, že prvních pětaosmdesát minut moc krásného fotbalu nenabídlo, ale pak se začaly dít věci. Čtyři minuty před koncem základní hrací doby totiž otevřel skóre Papiss Cissé. Domácím se povedlo odpovědět v nastavení, ale gól Pedra Henriquea byl nakonec pro ofsajd odvolán. Už podruhé v utkání. Tři body si tak odváží Alanyaspor!

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 1:5. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:9.

90+10

90+9
    Marafona nyní musel z branky a před napadajícími hráči míč odkopl do zámezí. Poslední sekundy, vhazovat se bude na pravé straně. Kayserispor se stále snaží vstřelit branku.

90+8
    Neskutečné věci se dějí v posledních sekundách! Domácí se u pravé tyčky a v malém brankovišti dostávali do dalšího nebezpečného zakončení, ale míč byl na čáře odhlavičkován a navíc tam byl další ofsajd!

90+6
    Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Efecan Karaca, přichází Yacine Bammou.

90+5
    Žlutou kartu dostává Bernard Mensah (Kayserispor).

90+4
    No, to jsou neskutečné věci! Sudí pískají ofsajd a i druhá branka Henriquea v utkání byla z ofsajdu. Alanyaspor tak nadále vede o jeden gól a nejspíše vyhraje!
    90+3. Další neuznaný gól Henriquea

90+3
    Rozhodčí utkání ovšem ještě debatuje s videem. To by bylo něco, kdyby stejnému hráči odvolal již druhou branku v utkání.

90
    Marafona nyní předvedl výborný zákrok v posledních minutách! Kayseri následně vybojovalo standardní situaci od levé lajny.

89
    Pro domácí hráče i fanoušky je to sice šok, ale k tomuto lehce směřovalo. Alanyaspor byl v posledních minutách mnohem aktivnějším celkem.

88
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Ben Rienstra, přichází Emre Demir.

86
    Žlutou kartu dostává Papiss Cissé (Alanyaspor).
    85. Papiss CISSÉ - 0:1

85
    Alanyaspor právě vstřelil branku!
    Z následného rohového kopu ale již přichází branka a hosté jdou v posledních minutách do trháku! PAPISS CISSÉ si na zadní tyče dobře počkal a nakonec se k němu dostal míč. Ten se do branky dostal od jeho kolenou s nutnou dávkou štěstí! Velkou práci odvedl v brankovišti Djalma, který míč lehce prodloužil.

84
    Nyní už branka visela ve vzduchu, ale nedočkáme se ani nyní. Papiss Cissé dostal totiž parádní přihrávku do vápna, kde zakončoval. Na poslední chvíli se ale do rány vložil obětavý obránce, který míč odehrál na roh.

83
    Pomalu a jistě se utkání blíží ke svému konci. Oba celky se snaží nějakým způsobem hrát, ale jejich kvalita směrem dopředu není nejlepší. Branky se nejspíše nedočkáme.