Česko – Skotsko 0:0 (kon.) | Finsko – Dánsko 0:1 (kon.) | Arménie – Itálie 0:1 (kon.)
San Marino – Chorvatsko 0:7 (kon.) | Rumunsko – Sev. Irsko 3:0 (kon.)
Finsko
0:1 (0:1)
Dánsko
Pondělí 14.10.2019, 18:00 • Pori Stadium • Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:46:14)

Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:9.

Je dobojováno! Dánové dnes měli navrch, byli nebezpečnější a po zásluze berou všechny tři body. Postaral se o to Nartey, který se trefil ve dvanácté minutě hry. Finové se dnes těžko dostávali do zakončení, největší příležitost měl pět minut před koncem Oksanen, ovšem přestřelil branku!

90+4

90+4
    Definitivní podobu výsledku mohl dát Olsen, který na začátku čtvrté minuty běžel sám na branku. Výborně vyběhl Jääskeläinen, finský gólman na zemi zasáhl!

90+2
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Jens Odgaard.

90+1
    Hlavní sudí Kralovič bude přidávat tři minuty nad rámec druhého poločasu. Domácí v té první vybojovali rohový kop!

90
    Jedna z posledních příležitostí pro Finy. Vypadá to na dlouhý aut, do pokutového území se vydali téměř všichni fotbalisté v bílých dresech.

89
    Dlouhý a vysoký pas na levou stranu obdržel znovu Banza. Domácího fotbalistu zradil první dotek, špatné zpracování.

87
    Žlutou kartu dostává Aapo Halme (Finsko).

86
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Lucas Lingman, přichází Eetu Vertainen.

85
    Střídající Banza výborně potáhl po levé straně, následně přihrával pod sebe. Oksanen ve slušné střelecké pozici přestřelil branku!

84
    Nedomluva mezi Bech Sørensenem a Christensenem. Hostující gólman šel z branky, s čímž obránce Dánska vůbec nepočítal. Pro hosty to nakonec dobře dopadlo.

83
    Finové se snaží o kombinační postup směrem dopředu, ale zatím se jim to nedaří, soupeř totiž napadá hodně vysoko.

82
    Střídající Hjulmand se marně dožadoval odpískání faulu. Nutno říci, že Ylätupa šel do souboje hodně tvrdě.

80
    Hosté kopali rohový kop, ovšem Bech Sørensen si v souboji s domácím brankářem Jääskeläinenem počínal za hranicí pravidel.

79
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Nikolas Nartey, přichází Nicolas Madsen.
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Magnus Kofod Andersen, přichází Morten Hjulmand.

78
    Finové sice posílili v útočných řadách, ovšem zatím to není vůbec znát. Hraje s převážně na jejich polovině hřiště.

77
    Hosté si znovu dávali přednost. Šli do brejku tři na dva, jenže těch přihrávek bylo opravdu hodně. Finové už hrají vabank!