Washington – Toronto 4:3 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 3:2 (po pr.)
Edmonton – Philadelphia 6:3 (kon.) | Anaheim – Buffalo 5:2 (kon.) | San Jose – Carolina 5:2 (kon.)
Anaheim Ducks
5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
Buffalo Sabres
Čtvrtek 17.10.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších přenosů. (06:51:13)

Československá stopa v utkání:
    Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:30
    Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:56

1. Adam Henrique (Anaheim) 2+0
    2. Jakob Silfverberg (Anaheim) 1+2
    3. Rickard Rakell (Anaheim) 1+1

A je konec. V poslední třetině se prosadili pouze domácí a to šťastnou střelou do prázdné branky. Buffalo mělo lepší vstup do zápasu, když vedlo už 0:2. Pak se ale ke slovu dostal domácí tým a 5ti góly dokonale otočil vývoj utkání. Anaheim si tak připisuje další 2 body a potvrzuje dobrý vstup do sezóny.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 31, Hosté – 33.

59:48
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jeff Skinner – 2 min., vysoká hůl).

59:30
    Gibson si připsal další zákrok, když maskou vyrazil střelu od mantinelu.

59:10
    Skinner se prokličkoval s kotoučem před branku,ale jeho pokus minul branku.

58:40
    Anaheim se po delší době podíval s kotoučem do třetiny soupeře,ale k nebezpečnější šanci to nevedlo.

57:50
    Buffalo se usadilo ve třetině Ducks a kombinuje podél hrazení.
    56:47 Jakob SILFVERBERG - 5:2

56:47
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. JAKOB SILFVERBERG vybojoval kotouč ve vlastní třetině a o mantinel ho vyhazoval, Dahlin se touš pokus zastavit,ale naopak touš usměrnil do prázdné branky.
    Asistence: Josh Manson

56:32
    Buffalo to zkouší se 6ti hráči v poli!

56:20
    Casey Mittelstadt prokličkoval obranou soupeře a vypálil, bohužel pro hosty orazítkoval tyč! Následuje komerční přestávka.

55:20
    Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

54:40
    Grant si nerozuměl se spoluhráčem a touš sbírají hráči Sabres.

53:59
    Eichel dostal pořádně naloženo v rohu a zároveň ztratil kotouč.

53:30
    Rakell poslal soupeře k ledu,ale rozhodčí tentokrát nevylučují!

52:50
    Kaše se dral do šance, ale prohrál sprinterský souboj a kotouč odklidila obrana Sabres.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 19. Henrique (Manson, Rakell), 21. Rakell (Silfverberg), 30. Getzlaf (Steel, Fowler), 40. Henrique (Comtois, Silfverberg), 57. Silfverberg (Manson) – 8. Eichel, 17. Olofsson (S. Reinhart, Skinner)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Manson, H. Lindholm, Fowler, Del Zotto, Holzer, Ja. Larsson – Silfverberg, Henrique, Rakell – O. Kaše, Getzlaf, Comtois – Terry, Steel, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Jones.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, C. Miller, Scandella, Jokiharju – Olofsson, Eichel, S. Reinhart – Skinner, Ma. Johansson, Sobotka – Vesey, Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

Rozhodčí: Skilliter, Walsh – Daisy, Gibbons

Diváci: 15 193