Znojmo – Vrchovina 0:0 (kon.)
1. SC Znojmo FK
0:0 (0:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Pátek 18.10.2019, 18:00 • Městský stadion v Horním parku, Znojmo • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Děkuji vám za pozornost. Přeji pěkný nadcházející víkend. (19:52:40)

A je konec! Ani bojovná druhá půle nám branku nenabídla, a tak se dnes budou body dělit. V prvním poločase příliš šancí k vidění nebylo, zato v druhé polovině se museli fanoušci ze sedaček zvedat na obou stranách. Ale i přes velký tlak v závěru Znojmo branku nevsítilo. Do tabulky si tak oba celky připisují bod.

90+3

90+3
    Po ztrátě Vrchoviny se k míči dostal De Carvalho Serra, který se stihl protlačit ke střele a brankář musel vyrážet na roh.

90+2
    Střídání na straně Vrchoviny: odešel Svoboda, nahradil ho Bača. (SFK Vrchovina)

90+2
    Žlutou kartu za řeči vidí Wolker (SFK Vrchovina)

90+1
    Vrchovinští hráči se teď zlobí, že jim rozhodčí zapískal faul. Ale u míče budou domácí.

90
    A domácí znovu tlačí soupeře. Nastavovat se budou tři minuty!

89
    Žlutou kartu za řeči vidí Duda. (SFK Vrchovina)

88
    Znojmo je opět na polovině soupeře. Nepřesná přihrávka a nedorozumění je obírá o míč.

87
    Na polovině se ocitl volný Svoboda, který viděl rozběhnutého Chloupka. Druhý jmenovaný byl ale v ofsajdu.

87
    Za odkopnutí míče po zapískání vidí žlutou kartu Michal Skalník (SFK Vrchovina)

86
    Znojemští drží Vrchovinu v tlaku, ale nedaří se jim dostat ke střele.

85
    Střídání na straně Vrchoviny: odešel Lukáš Michal, nahradil ho Aaron Donkor. (SFK Vrchovina)

83
    Střídání na straně Vrchoviny: odešel Ondřej Vícha, nahradil ho Jakub Vašíček. (SFK Vrchovina)

83
    Do protiútoku se mohl dostat Demjan, byl ale včas dostoupen.

83
    Míč na roh donesl kapitán Znojma Avdić, aby zrychlil rozehrání.

82
    Róbert Demjan si pomohl nedovoleně, ale jelikož byla Vrchovina u míče, tak rozhodčí Mrázek ponechal výhodu.

80
    Lucas De Carvalho Serra si udělal pěknou kličkou jednoho z bránících obránců Vrchoviny. Střelu ale pak moc podebral.