Poprad – Ružomberok B 2:0 (kon.) | Podbrezová – Púchov 5:2 (kon.) | Skalica – Šamorín 3:0 (kon.)
MFK Skalica
3:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Pátek 18.10.2019, 18:00 • Mestský futbalový štadión Skalica • MONACObet liga • 14. kolo

Jasný triumf Skalice na domácej pôde. Šamorín nestačil na domáce MFK a putuje domov s prehrou 0:3. Všetko to odštartoval v 3. minúte Šebesta, FC ŠTK si skomplikovalo život vylúčením Mezovského v prvom polčase. Po zmene strán prakticky rozhodol o víťazovi Haša, v záverečných minútach upravil na rozdiel triedy druhý raz Šebesta. (20:01:29)

90+3

90+2
    Ďalší faul, tentoraz v strede poľa. Zostávajú sekundy do konca.

90+1
    Štandardka Skalice odvrátená, bude sa vhadzovať.

90
    Nadstavujú sa dve minúty.

89
    Šamorín ani raz neohrozil Junasa, mimo toho trikrát vystrelil mimo. Takto sa body zbierať nedajú. Áno, vylúčenie z prvého polčasu narobilo hosťom veľké trhliny, ale ani to neospravedlňuje tieto štatistiky.

88
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Roman Haša, prichádza Mário Hollý.

87
    Striedanie v tíme MFK Skalica: z ihriska odchádza Daniel Šebesta, prichádza Filip Tomovič.

87
    Skalica dala gól!
    Ešte úprava skóre, o víťazovi bolo dlhšie rozhodnuté. Tri body zostávajú podľa predpokladov na Záhorí. Druhý zásah zaznamenal DANIEL ŠEBESTA.

86
    Pokus hostí o založenie akcie stredom ihriska, to im ale nevyšlo podľa predstáv a o loptu prichádzajú.

85
    Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 10:3. Rohy: 5:1.

84
    Akcia domáceho mužstva po ľavej strane úspech neslávila. Brankár hostí bude odkopávať od svojej svätyne.

83
    Domáci futbalisti budú zahrávať autové vhadzovanie na polovici súpera.

82
    Jeden z hostí bol v útoku až príliš aktívny, čo neuniklo pozornosti hlavného rozhodcu. Útočný faul.

81
    Dnešné stretnutie sleduje 385 divákov.

80
    Mohlo byť definitívne rozhodnuté, lopta totiž skončila v bráne, avšak gól je anulovaný. Môže za to ofsajd domáceho hráča.

78
    Ani z tejto štandardky gól nepadne. Malá nádej pre Šamorín stále žije.

77
    V záverečnej tretine ihriska domáci výborne zakombinovali, čo im prinieslo zisk rohu.