Gibraltar – Švýcarsko 1:6 (kon.) | Irsko – Dánsko 1:1 (kon.) | Malta – Norsko 1:2 (kon.)
Španělsko – Rumunsko 5:0 (kon.) | Švédsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Řecko – Finsko 2:1 (kon.)
Itálie – Arménie 9:1 (kon.) | Lichtenštejnsko – Bosna 0:3 (kon.)
Řecko
2:1 (0:1)
Finsko
Pondělí 18.11.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina J

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:40:57)

Dnešní zápas je tedy u konce. Z vítězství se raduje domácí Řecko, které dokázalo otočit nepříznivý vývoj. V prvním poločase se prosadil Pukki, ale v tom druhém byli lepší domácí, v 47. minutě se trefil Mantalos a v 70. minutě důrazně poslal svůj tým do vedení Tasos Bakasetas. Tento výsledek pomohl i českému týmu, protože se zvýšila naděje na to, že by Češi mohli jít do losu ze třetího losovacího koše.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Petros Mantalos, přichází Georgios Masouras.

90+2
    Po srážce na středu hřiště je na zemi Sauli Väisänen, který měl i vyražený dech.

90+2
    Rohový kop pro domácí celek.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Hostující Jensen dostal pas za obranu, ale nevyšlo mu zpracování, navíc byl v ofsajdu.

89
    Po delší době vpředu hosté. Lod centroval z pravé strany do vápna. Po jeho nahrávce se natahoval Pukki, jenže Odisseas Vlachodimos tam byl dřív.

88
    Domácí kombinují na vlastní polovině.

87
    Po rohu na blízko se domácí dostali k zakončení ve vápně, ale míč z brankové čáry vykopl Väisänen.

86
    Roh pro Řecko.

85
    Zleva centroval do vápna Andreas Bouchalakis, jenže jeho centr nikoho nenašel.

84
    Kamara se snažil prostrčit míč do šestnáctky, ale na poslední chvíli byl jeho pas zablokován.

83
    Domácí už se trochu zatáhli, před chvilkou dokonce jen odkopli míč.

82
    Domácí Bakasetas dostal míč zády k brance, jenomže ho zradilo zpracování a míč mu uskočil.

81
    Po několika soubojích ve středu hřiště je u míče hostující celek.

80
    Konstantinos Stafylidis už pomalu odchází z hrací plochy a bude se pokračovat.

79
    Na zemi momentálně leží domácí Konstantinos Stafylidis, který má nějaký problém na čele.