Buffalo – Calgary 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 3:4 (kon.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Columbus – Philadelphia 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 8:6 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.)
Detroit – Toronto 0:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (po pr.)
Arizona – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – Edmonton 4:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:5 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 4:1 (kon.)
Ottawa Senators
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Boston Bruins
Čtvrtek 28.11.2019, 01:10 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Skončilo nám utkání mezi Ottawou a Bostonem. Dvě třetiny jsme čekali na branku, která přišla až ve 41. minutě. Trefili se domácí zásluhou přesné střely Thomase Chabota. Vyrovnání přišlo o pět minut později z hole Brada Marchanda, který navýšil svůj bodový účet na číslo 43. Boston nakonec skóre dokázal otočit. Trefil se ten nejzkušenější. Slovenský obr Zdeno Chára ve 49. minutě propálil Nilssona a rozhodl o dalších dvou bodech pro Boston. Hosté sice dnes nebyli lepším týmem, ale utkání zvládli poměrem 2:1.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (03:42:05)

David Krejčí (Boston) 0+0, +/-: 0, 1 střela, čas na ledě: 18:50
    David Pastrňák (Boston) 0+0, +/-: 0, 2 střely, čas na ledě: 19:41.

59:51
    Duclair pálil bez přípravy téměř až od modré čáry. Rask jeho ránu viděl a vyrážečkou zakročil.

59:43
    Hosté odpálili puk na zakázané uvolnění. Čeká nás ještě velmi zajímavých 17 sekund.

59:26
    Medvědi nevyhodili touš z vlastní třetiny. Ottawa má nyní velký tlak.

59:08
    Chabot od modré čáry pálil nebezpečně, avšak jeho pokus byl zablokován.

58:46
    Rask lapil nahozený puk do své lapačky. 74 sekund před koncem základní hrací doby zřejmě přijde oddechový čas.

58:27
    Nilsson je na střídačce! Ottawa hraje powerplay.

57:49
    Senátorům se hrubě nepovedla rozehrávka. Něco málo přes dvě minuty před koncem třetí třetiny se bude po zakázaném uvolnění vhazovat před bránou Nilssona.

57:12
    Krejčí nejprve vyhrál buly v útočném pásmu a poté ušetřil několik vteřin v souboji u mantinelu.

56:43
    Kotouč získal Brad Marchand. Okamžitě jak mohl, tak upaloval dopředu. Jelikož ale neměl podporu spoluhráčů, tak pouze nahodil puk na zadní mantinel.

56:09
    Ottawa se dostává do tlaku. Bostonští hráči se ale poměrně dobře brání.

55:34
    Znovu Duclair pořádně protáhl Raska. Brankář Bostonu zasáhl proti střele z pravého kruhu vyrážečkou.

55:15
    Duclair před hostující bránou vybízel hůl Tkachuka. Druhý jmenovaný hokejista jen o pár centimetrů na přihrávku nedosáhl.

54:44
    Lindholm se natlačil až do útočného pásma. Obránci Ottawy si ale s nebezpečím po pravé straně poradili.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 41. Chabot (Tierney) – 46. Marchand (Bjork, Kuraly), 49. Chára (B. Gaunce, Nordström)

Ottawa Senators: A. Nilsson (M. Högberg) – Hainsey, Chabot, N. Zajcev, Borowiecki (A), DeMelo, Brännström – Co. Brown, Pageau (A), N. Paul – Duclair, L. Brown, B. Tkachuk – White, Tierney, Ennis – Veronneau, Beaudin, Chlapík.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Grzelcyk, Kampfer – Pastrňák, Krejčí (A), Marchand (A) – DeBrusk, Coyle, Heinen – Wagner, Kuraly, Bjork – Nordström, P. Lindholm, B. Gaunce.

Rozhodčí: Skilliter, Nicholson – Nansen, Murphy

Diváci: 13 336