Buffalo – Calgary 2:3 (po pr.) | Tampa – St. Louis 3:4 (kon.) | Washington – Florida 4:3 (kon.)
Columbus – Philadelphia 2:3 (kon.) | Pittsburgh – Vancouver 8:6 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.)
Detroit – Toronto 0:6 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:2 (kon.) | Nashville – Vegas 3:4 (po pr.)
Arizona – Anaheim 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – Edmonton 4:1 (kon.) | San Jose – Winnipeg 1:5 (kon.)
Los Angeles – NY Islanders 4:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
Arizona Coyotes
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Čtvrtek 28.11.2019, 03:30 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Vyrovnaný zápas nakonec rozhodl v samostatných nájezdech Christian Dvorak, který v utkání zaznamenal tři branky.

Hvězdy utkání

1. Christian Dvorak (ARI), (2+0+rozh. náj.), 2 střely, 16:27
    2. Alex Goligoski (ARI), (1+0), 2 střely, 26:34
    3. Vinnie Hinostroza (ARI), (0+1), 2 střely, 15:15

Česká stopa

Ondřej Kaše (ANA), (0+0), 2 střely, 16:06 (06:17:25)

Christian DVORAK - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Arizona Coyotes.
    Autorem vítězné branky je CHRISTIAN DVORAK.

4. série
    2:1
    Dvorak rozhoduje utkání přesnou střelou k levé tyči.

4. série
    1:1
    Ani Getzlaf neuspěl po rozhození rameny. Kuemper se nenechal zmást.

3. série
    1:1
    Kessel mířil mezi betony, marně.
    Ondřej KAŠE

3. série
    1:1
    Ondřej Kaše si roztáhl Kuempera, který si hokejkou srazil puk do své levé nohy, od níž se puk odrazil za brankovou čáru. Po přezkoumání videozáznamu je branka uznána.

2. série
    1:0
    Garland rozvlnil síť forhendovou střelou do pravé spojnice.

2. série
    0:0
    Steel se měl v rychlosti k bekhendu, ale trefil pouze lapačku.

1. série
    0:0
    Schmaltz zkusil střelu, ale trefil pouze Gibsona, který se roztáhl po brankovišti.

1. série
    0:0
    Terry to zkusil rychle do bekhendu, ale Kuemper nechal beton na svém místě.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:11
    Gibson se už natahoval holý, aby v pádu zkusil vytěsnit střelu Kessela. Ke střele ale nakonec vůbec nedošlo, neboť jednaosmdesátce Arizony sjel puk z čepele.

63:51
    Sražená střela a další vyhození. Do konce prodloužení zbývá už jen něco málo přes minutu.

63:13
    Schmaltz neustál osobní souboj a obranná trojka hostí opět vyhazuje.

62:44
    Díky úspěšné buly se Ducks okamžitě osvobozují.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 4. Dvorak (Ekman-Larsson, Keller), 19. Dvorak (Hinostroza, Demers), 51. Goligoski (Fischer), rozh. náj. Dvorak – 7. Guhle (Getzlaf, Rakell), 32. Steel (N. Ritchie, Fowler), 50. Terry (Gudbranson, Fowler)