Zlín – Litvínov 3:1 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Kladno – Sparta 2:4 (kon.)
Pardubice – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Třinec 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Dynamo Pardubice
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
HC Litvínov
Pátek 29.11.2019, 17:00 • enteria arena • turnaj O Pohár DHL • 22. kolo

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Autorem vítězné branky je PETR ANTONÍČEK.

64:59
    Takřka se sirénou střílel v přečíslení dva na jednoho Ondřej Rohlík, který vzal situaci na sebe a prudkou střelou nastřelil jen rameno brankáře Zajíčka!

59:47
    Time out pro Litvínov.

58:17
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dvojnásobnou přesilovou hru domácí hokejisté využívají ke vstřelení vyrovnávací branky! Rozlíkovu střelu vyrazil Zajíček jen k RADKU ŠÍROVI, který dorážkou rozjásal fanoušky na tribuně malé haly enteria areny – 1:1! Asistence: Vít Rozlílek a Martin Kostka.

58:04
    A Nečas míří na střídačku!

58:04
    Přerušení využívá pardubická střídačka k oddechovému času!

56:57
    Hosté hráli v šesti a zcela zbytečně se tak posílají do oslabení. Podaří se Dynamu vyrovnat?

42:00
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Daniel Hledík – 2 min., sekání).

39:41
    V závěru druhé třetiny mohl vyrovnat Kostka, který se na hranici brankoviště otáčel a ve velké šanci znovu nechal vyniknout jen Zajíčkovu lapačku!

38:54
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Prokop Limanovský – 2 min., hrubost).

38:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Tak to domácí hokejisté nezvládli! Chyba v defenzívě znamenala únik dvou litvínovských hráčů na gólmana Nečase. Jindra po bekhendové kličce předložil puk VOJTĚCHU KYSELOVI, který již před poloprázdnou brankou neměl příliš problémů otevřít skóre – 0:1! Asistence: David Jindra a Jakub Kroupa.

36:35
    Poskakující kotouč se odrazil k Tobiášovi, který ale před poloprázdnou brankou promáchl!

32:10
    Dlouho však Pardubice přesilovku nehrály. Chybná rozehrávka nabídla šanci pro Jindru, kterého na poslední chvíli dobře mířeným háčkem rozhodil domácí Oliva (PCE). Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

31:46
    Bude se znovu vylučovat. Ostrý zákrok na středu hřiště předvedl Jakub Kroupa (LIM), jenž za napadení nabízí Dynamu šanci na vstřelení vedoucího gólu.

29:58
    Paradoxně ve čtyřech se Pardubice mohly dostat do vedení! Po chybě litvínovské obrany uháněl sám na gólmana Martin Kostka, jeho pomalá bekhendová klička ale skončila jen na boční sítě litvínovské klece!

28:58
    První přesilovku si vyzkouší i Litvínov. Radek Šír (PCE) až příliš výrazně a opakovaně sekal do lapačky brankáře Zajíčka, čímž posílá poprvé v duelu Dynamo do čtyř.

21:56
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Marek Slavík – 2 min., podrážení).

17:12
    Největší šanci dosavadního průběhu měl domácí Ondřej Tobiáš, který postupoval sám na gólmana. Nakonec zvolil přímou střelu, kterou ale napálil rameno litvínovského brankáře!

13:14
    Uvidíme další přesilovku Pardubic. Hostující Baláž (LTM) si za vlastní brankou pomohl háčkem, za což bude následně dvě minuty, pokud domácí nevstřelí vedoucí branku, pykat.

04:40
    Z ničeho nic mohlo udeřit na opačné straně! Marek Slavík se prodral až do samostatného úniku, před Nečasem zkusil bekhendový blafák, který si ale domácí gólman dokázal pohlídat!

02:13
    Úvodní minuty přinesly vyrovnanou partii, nyní však přijde úvodní početní převaha Dynama. Jakub Kroupa (LTM) dostává menší trest za hákování.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 59. Šír (Rozlílek, Kostka), rozh. náj. Antoníček – 39. Kysela (Jindra, Kroupa)

2:1   Lukáš Stehlík (LIM)

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Borovička) . Hrádek, Oliva, Kubíček, Blažej, Secký, Kaštánek – Hledík, Rozlílek, Antoníček, Tobiáš, Costa, Kostka, Paleček, Rohlík, Šír, Šťastný
    HC Litvínov: Zajíček (Pejsar) – Bártek, Hocelík, Baláž, Kroupa, Miškovic, Jindra, Skuhrovec, Kysela, Vopat, Stehlík, Limanovský, Slavík, Jouza, Šarlinger, Fišer

Rozhodčí: Úlehla – Maštalíř, Pechánek