Kayserispor – Rizespor 1:0 (kon.)
Kayserispor
1:0 (1:0)
Çaykur Rizespor
Pondělí 09.12.2019, 18:00 • Kadir Has Şehir Stadı • Turecká Superliga • 14. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 3:11. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 8:6. (20:06:56)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí hubeným vítězstvím Kayserisporu, který svého soupeře porazil poměrem 1:0. I ve druhém dějství byla k vidění celkem vyrovnaná podívanou, nicméně hostující celek stále narážel na pozornou obranu soupeře. Až ke konci zápasu si Rizespor přichystal sympatický tlak, avšak vyrovnávací branku se mu nepovedlo vsítit.

90+5

90+5
    Neskutečné! Lung luxusním zákrokem vychytal jednoho z protihráčů.

90+4
    Vypadá to, že nám tento zápas žádnou další branku nenabídne, domácí se nacházejí daleko od své branky.

90+3
    Následný rohový kop se snesl do náruče brankáře Akkana, který ihned vyhodil balón do strany, odkud vyváží míč na druhou stranu Melnjak.

90+2
    Na útočnou polovinu se povedlo proniknout Mensahovi, jehož sražená nahrávka se snášela do branky, avšak na poslední chvíli zakročil Akkan.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Žlutou kartu dostává Silviu Lung (Kayserispor).

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. O vítězi ještě není zdaleka rozhodnuto, navíc budeme moci počítat s nastaveným časem.

87
    Vyrovnávací branku měl na noze hostující Ščepovič, avšak ten prudkou ránu poslal pouze doprostřed branky.

86
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Ziya Alkurt, přichází .

85
    Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Rizespor stále marně usiluje o vyrovnání, v posledních minutách ale svého soupeře zatlačil.

84
    Kousek za pokutovým územím se snažil proniknout Umar, avšak ten narazil pouze do jednoho z protihráčů. Domácí se i tentokráte dokázali ubránit na jedničku.

83
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Yasir Subaşı, přichází Aymen Abdennour.

82
    U postranní lajny si navíc splnil obrannou povinnost Lopes, kterému se nepovedlo rozvinout rychlou protiakci. Kayserispor začíná být hodně pasivní.

81
    Střídání v týmu Çaykur Rizespor: ze hřiště odchází Miguel Samudio, přichází Atakan Akkaynak.