Minnesota – Calgary 3:0 (kon.) | Boston – Washington 7:3 (kon.) | Tampa – Florida 6:1 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 5:1 (kon.) | NY Islanders – Columbus 2:3 (kon.) | Ottawa – Buffalo 3:1 (kon.)
Nashville – Arizona 3:2 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 1:7 (kon.)
Vegas – Colorado 3:7 (kon.) | Vancouver – Edmonton 4:2 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:4 (kon.)
New York Islanders
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Columbus Blue Jackets
Úterý 24.12.2019, 01:08 • Barclays Center, New York • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:50:03)

1. Vladislav Gavrikov (CBJ) 1+0
    2. Mathew Barzal (NYI) 1+1
    3. Nathan Gerbe (CBJ) 1+0

Columbus protáhl svou vítěznou sérii před vánoční přestávkou už na pět zápasů a stále více se v rámci Východní konference zvedá. Islanders, kteří první dva vzájemné duely vyhráli, se tentokrát museli sklonit především proti výbornému výkonu brankáře Korpisala.

59:50
    Hosté se dokázali ubránit a vyrazili do útoku. Foligno ale trefil jen tyč prázdné branky!

59:18
    Oddechový čas pro domácí.

59:18
    Boychukovu ránu zpoza levého kruhu se před Korpisalem snažili domácí dorážet, ale finský brankář uhájil své brankoviště.

58:35
    Domácí odvolávají brankáře!

57:25
    Islanders se nechali chytit do postavení mimo hru.

56:55
    Leddy trefil tyč Korpisalovy branky!
    56:31 Vladislav GAVRIKOV - 2:3

56:31
    Columbus právě vstřelil branku!
    Hostům se daří v koncovce normální hrací doby uniknout do vedení! Texier sice byl před brankou zblokován, ale k odraženému puku se dostal VLADISLAV GAVRIKOV, který jej dorazil za záda Greisse! Asistence: Alexandre Texier, Pierre-Luc Dubois.

54:40
    Třetí třetina se pomalu blíží ke svému závěru, zatím to vypadá, že duel směřuje k prodloužení.

54:10
    Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru. Komerční pauza.

53:34

52:56
    Stenlund napálil puk jen do bránícího Pulocka. Zatím Columbus nevystřelil na branku.

51:43
    Cizikas vyrazil v oslabení do šance, jeho únik ovšem nepřinesl tolik kýžený úspěch! Korpisalo zachránil situaci.

51:34
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Jordan Eberle – 2 min., podrážení).

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 7. Lee (Barzal, Eberle), 34. Barzal (Boychuk, Eberle) – 27. Stenlund (Werenski), 30. Gerbe (Wennberg), 57. Gavrikov (Texier, Dubois)

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Lee, Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Jo. Bailey – Ladd, Brassard, Kühnhackl – M. Martin, Cizikas, Komarov.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, Gavrikov, D. Savard, Kukan, Harrington – Texier, Dubois, Robinson – N. Foligno, Jenner, Nyquist – Lilja, Wennberg, Stenlund – Gerbe, Riley Nash, MacInnis.