Mohuč – Augsburg 0:1 (kon.) | Schalke – Leverkusen 1:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:1 (0:1)
FC Augsburg
Neděle 14.06.2020, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Německá Bundesliga • 31. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek dnešního dne. (17:32:13)

Fauly: 8:14

Zápas je u konce, Augsburg v důležitém záchranářském souboji vyhrál na hřišti Mohuče 1:0. Jediná branka utkání padla už v první minutě zápasu. Hrdinou se stal Florian Niederlechner, který se prosadil střelou z voleje. V dalším průběhu zápasu nebylo o šance nouze, ale další branky už nepadly. Blízko vyrovnání byl třeba ve 43. minutě Jean-Philippe Mateta, ale Luthe předvedl skvělý zákrok, stejně jako při další šanci Onisiwy ve druhém poločase.

90+5

90+5
    Mohuč dostala k dispozici ještě jednu akci, která byla už v zápase poslední. A skončila jen centrem, který ze vzduchu sebral Andreas Luthe.

90+4
    Augsburg rozehrál následný rohový kop na krátko a snaží se držet míč u praporku.

90+4
    Exekuci přímého kopu si vzal na starosti Philipp Max, ale jeho tvrdá rána trefila jen pětičlennou zeď Augsburgu.

90+3
    Augsburg dostane šanci prožít závěrečné minuty zápasu v klidu a navíc by mohl ještě zvýšit svůj náskok. Těsně před vápnem totiž fauloval Edimilson Fernandes a dostává i žlutou kartu.

90+2
    Na zemi zůstal chvíli sedět Ruben Vargas, ale už je na nohou a ošetření nepotřeboval.

90+1
    Z pravé strany poslal přízemní centr před branku Mohuče Hahn, ale jeho nabídka byla pro všechny jeho spoluhráče moc prudká.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty!

90
    Augsburgu se zatím daří tupit závěrečný tlak Mohuče, ta si žádné gólové šance netvoří, i když má územní převahu.

89
    Onisiwo se přímočaře dostal do šestnáctky, ale finální fázi nezvládl, jeho přihrávka do druhé vlny nikoho nenašla.

88
    Další nepřesný centr Mohuče, tentokrát byl jeho autorem Jean-Philippe Mateta, který se následně jen chytil za hlavu.

87
    Eduard Löwen byl na vlastní polovině v obležení protihráčů, ale rychlou otočkou se elegantně uvolnil. Do brejku se však nakonec hosté nedostali.

86
    Centr Mohuče z dílny Boëtiuse byl velmi nepřesný, v podstatě jen odevzdaný míč.

84
    Hahn se poté do souboje s Niakhatém vrátil a on už se faulu dopustil.

83
    Z pravé strany se k centru nedostal André Hahn a i on skončil na zemi. Znovu se však pokračuje ve hře.

82
    Těsně před vápnem upadl Reece Oxford, ale rozhodčí nechává pokračovat ve hře, žádný faul to podle něj nebyl.