Boston – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 3:8 (kon.) | Washington – New Jersey 4:3 (kon.)
Columbus – Carolina 3:4 (po pr.) | Ottawa – Toronto 2:3 (po pr.) | Pittsburgh – Buffalo 4:0 (kon.)
Minnesota – St. Louis 2:0 (kon.) | Chicago – Florida 3:0 (kon.) | Nashville – Detroit 7:1 (kon.)
Dallas – Tampa 4:3 (kon.) | Colorado – Vegas 5:1 (kon.)
Colorado Avalanche
5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
Vegas Golden Knights
Pátek 26.03.2021, 02:00 • Ball Arena, Denver • NHL

Díky povedené druhé třetině vyhrává domácí celek tento zápas naprosto jednoznačně. Colorado svého soupeře jasně přehrálo 5:1, přestříleno 32:18. Vegas dnes předvedlo jeden z nejhorších výkonů v sezoně. (04:44:11)

Aktuálně nejsou k dispozici.

Česká a slovenská stopa
    Tomáš Nosek (VEG) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 16:41

Philipp Grubauer (COL) – 17 zákroků, 1 OG, úspěšnost 94,4 %, odchytal 60:00
    Marc-Andre Fleury (VEG) – 27 zákroků, 5 OG, úspěšnost 84,4 %, odchytal 60:00

59:00
    Poslední minuta hry, nyní sledujeme plynulejší pasáž hry.

58:12
    Vegas rozehrává od své branky, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase. Vegas si utkání prohrálo druhou třetinou.

57:53
    Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje střelecký pokus soupeře, následně jeho spoluhráči puk odehráli do bezpečí.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty zápasu. Colorado vyhraje tento mač.

56:38
    Joonas Donskoi a Valerij Ničuškin si vypracovali zajímavou střeleckou pozici, ale brankář Marc-Andre Fleury byl připravený.

56:13
    Tyson Jost (Colorado) se probojoval do útočného pásma, ale hostující obrana jej nenechala vypálit na branku.

55:23
    V poklidném tempu se zápas dohrává. O výsledku zápasu rozhodla druhá třetina.

55:01
    Mark Stone (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.

54:52
    Nazem Kadri (Colorado) pálil od modré čáry, ale jeho rána končí vedle branky, následně se znovu do ofsajdu dostalo Vegas.

54:36
    Nicolas Roy (Vegas) sice dostal puk do branky, ale domácí celek si vzal trenérskou výzvu. Video ukázalo, že gólu předcházel ofsajd. Branka neplatí.