Boston – NY Islanders 4:1 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 4:0 (kon.) | Carolina – Nashville 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Philadelphia 1:2 (1:2 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:5 (kon.) | Tampa – Florida 3:2 (po pr.)
Washington – Buffalo 2:5 (kon.) | Detroit – Chicago 4:1 (kon.) | Dallas – Columbus 4:1 (kon.)

Elvis Merzlikins (CBJ) – 27 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,1%, odchytal 60:00

Columbus se prosadil jako první, trefil se Jack Roslovic. Následně domácí čtyřmi góly otočili průběh zápasu. Denis Gurjanov dal dva góly, trefili se i Joe Pavelski a Miro Heiskanen. Dallas byl střelecky aktivnější 31:18 a získává body z tohoto zápasu.

59:30
    Jake Oettinger (Dallas) rozehrává od své branky, šlo na něho 18 střel.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:50
    Domácí hokejisté se ještě dostali ke střele, ale rána od modré čáry končí vedle branky.

58:23
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hokejisté míří k výhře.

57:15
    Hra pokračuje dál.

57:12
    Hra je přerušena, po ofsajdu Columbusu se bude vhazovat ve středním pásmu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině a podle všeho také v zápase.
    55:08 Joe PAVELSKI - 4:1

55:08
    Dallas právě vstřelil branku!
    V pohodě hrající domácí celek přidává další branku, Roope Hintz našel před brankou volného spoluhráče, kterým by JOE PAVELSKI. Dostal přihrávku, a pak už snadno překonal přesunujícího se brankáře. Asistence: Roope Hintz a Jason Robertson.

54:34
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.

54:14
    Seth Jones (Columbus) pálil, jeho rána postrádala přesnost. Následně domácí rychle otočili směr hry.

53:42
    Oba týmy nyní střídají, domácí rozehrávají další akci od své branky.

53:22
    Domácí celek kontroluje hru, rozehrává od své branky. Dallas hraje takticky velmi dobře.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 37. Gurjanov (Dickinson), 39. Heiskanen (Oleksiak, Dickinson), 49. Gurjanov (Lindell, J. Klingberg), 56. Pavelski (Hintz, Robertson) – 8. Roslovic (Del Zotto, Grigorenko)

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell (A), J. Klingberg, Oleksiak, Heiskanen, Vatanen, Hanley – Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Kero, Ja. Benn (C), Gurjanov – Cogliano, Faksa, Comeau – Dickinson, Dowling, Gardner.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Del Zotto, S. Jones (A), Gavrikov, Harrington, Kukan, Peeke – Grigorenko, Roslovic, Atkinson (A) – Bjorkstrand, Domi, Laine – Robinson, Texier, Dalpe – Matteau, Sherwood, Dunne.

Rozhodčí: Hebert, McCauley – Flemington, Gibbons

Diváci: 4 201