Calgary – Montreal 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 4:1 (kon.) | Ottawa – Vancouver 2:1 (kon.)
Dallas – Carolina 4:3 (po pr.) | Nashville – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 1:6 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Arizona 6:4 (kon.)
Nashville Predators
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Florida Panthers
Úterý 27.04.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný úterní den. Na počtenou! (04:46:16)

3. Mikael Granlund (NSH) – 1+0

Je dobojováno! Nashville vyhrál další důležitý zápas ve svém boji o čtvrté postupové místo do play-off. Floridu dokázal na domácím ledě porazit výsledkem 4:1. Do vedení šli však hosté, kteří se prosadili díky odrazu od brusle Sama Bennetta. Pak už se ale trefovali jen domácí. V 7. minutě využil přesilovku Mikael Granlund a na začátku druhého dějství se prosadil i Nick Cousins. 43. minuta zase patřila trefě Erika Hauly a následně ta padesátá brance Jakova Trenina. Florida se poté už marně snažila dobývat bránu dnes skvěle chytajícího brankáře Sarose.

59:26
    Domácí fanoušci už moc dobře ví, že jejich tým dnes vyhraje. V plném proudu je poslední minuta utkání.

59:02
    Alexander Wennberg se obtočil zpoza brány a kotouč zkoušel zastrčit k tyči. Juuse Saros ovšem včas přitlačil beton ke konstrukci brány.

58:28
    Saros holí posunul puk do rohu hrací plochy. Florida ale zůstává v pásmu soupeře.

57:59
    121 sekund před koncem třetí třetiny je pískáno zakázané uvolnění Nashvillu. Zatím to nevypadá, že by měla střídačka Floridy odvolávat Bobrovského. Otázka je, jestli to vůbec přijde.

57:38
    Brandon Montour byl postrčen na mantinel v souladu s pravidly. Vylučovat se nebude.

57:08

56:49
    Matt Duchene důrazně dorážel střelu z levého kruhu. Bobrovskij ale udržel beton u tyče a touš za svá záda nepustil.

56:04
    Calle Järnkrok přihrál Josimu, jehož střelu Bobrovskij se štěstím vyrazil. K dorážce se už hokejisté ve žlutých dresech nedostali.

55:32
    Domácí se také v této přesilovce zatím solidně drží v útočném pásmu.

55:08
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Keith Yandle – 2 min., sekání).

54:43
    Po poslední komerční přestávce tohoto zápasu už pokračujeme ve hře. Florida má před sebou už jen pět minut k tomu, aby vsítila tři branky.

54:21
    Střela Markuse Nutivaary z mezikruží byla obětavými obránci Nashvillu zablokována.

53:44
    Ryan Lomberg byl aktivní v útočném pásmu. Ani jedna z jeho křížných přihrávek ale k adresátovi nedoputovala.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:49
    Arvidsson se málem natlačil až ke střeleckému pokusu, jenže obránce Gustav Forsling s ním dokázal držet krok.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 7. Mikael Granlund (Josi, Järnkrok), 24. Cousins (Haula, Ekholm), 43. Haula (Duchene, Gudbranson), 50. Trenin (Jeannot, Sissons) – 5. S. Bennett (Duclair, Nutivaara)

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Benning, Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), Gudbranson, Harpur – Arvidsson, Johansen, Tolvanen – Kunin, Mikael Granlund, Järnkrok – Duchene, Haula, Cousins – Jeannot, Sissons, Trenin.
    Florida Panthers: Driedger (36. Bobrovskij) – Weegar, Forsling, Montour, Nutivaara, Gudas, Yandle (A) – Acciari, Barkov (C), Vatrano – Duclair, S. Bennett, Huberdeau (A) – N. Gusev, Wennberg, Wallmark – Tippett, Lammikko, Lomberg.

Rozhodčí: Dwyer, St. Pierre – Daisy, Nagy

Diváci: 5 700