Tampa – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.) | Detroit – Washington 1:3 (kon.) | Columbus – Carolina 4:7 (kon.)
Boston – Buffalo 4:3 (po pr.) | Florida – Montreal 5:2 (kon.) | Nashville – Chicago 6:1 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:2 (po pr.)
Boston Bruins
4:3 (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)
Buffalo Sabres
Sobota 01.01.2022, 19:10 • TD Garden, Boston • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek prvního dne v novém roce a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (22:04:04)

1. Charlie Coyle (BOS) 1+0
    2. Charlie McAvoy (BOS) 0+3
    3. Alex Tuch (BUF) 1+1

Česká a slovenská stopa

David Pastrňák (BOS) – 0+0, +1 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:51
    Tomáš Nosek (BOS) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 13:20

Linus Ullmark (BOS) – 21 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,5%, odchytal 60:34
    Ukko-Pekka Luukkonen (BUF) – 37 zákroků, 4 OG, úspěšnost 90,2%, odchytal 60:34

Dnešní utkání sledovalo 17850 diváků.

Střely na branku: 41 – 24

Je dobojováno. Bostonu se ve třetí třetině povedlo smazat dvoubrankovou ztrátu a bylo vyrovnáno na 3:3. Do konce se pak už skóre neměnilo a zápas tak musel dojít do nastavené hrací doby. Ta trvala pouhých čtyřiatřicet vteřin díky Charliemu Coylemu, jenž zužitkoval pas od Marchanda a švihem rozvlnil síť Buffala. Boston tak z prakticky ztraceného zápasu nakonec bere oba body, hosté se musí spokojit s bodem jedním.

60:34 Charlie COYLE - 4:3

60:34
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je hotovo. Po čtyřiatřiceti vteřinách prodloužení velice rychle ukončují domácí hráči, kteří berou bonusový bod navíc. Brad Marchand poslal od hrazení puk do prostoru mezi kruhy, kde se do něj opřel CHARLIE COYLE a jeho svižnou ranou pak vymetl v síti hostů pavučiny – 4:3. Asistence: Brad Marchand a Charlie McAvoy.

60:01

Střely na branku: 40 – 23

Základní hrací doba neurčila vítěze a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani v něm se nerozhodne, budeme svědky samostatných nájezdů.

60:00

59:48
    Puk mají ještě hosté a směřují s ním před branku Bostonu, ale spíše to už vypadá, že se ve třetí části hry nebude už měnit skóre.

59:02
    Rasmus Dahlin nechal puk Hinostrozovi, který vystřelil po zemi, ale s jeho projektilem si dokázal domácí brankář Linus Ullmark poradit.

58:35
    Hosté opět zatápěli obraně Bostonu, ale domácí získali puk na svou stranu a míří s ním hned na opačnou stranu. V pozoru se tak bude muset mít Ukko-Pekka Luukkonen.

58:28
    Proti Victoru Olofssonovi zakročil Linus Ullmark a hra je zastavena. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 24. Craig Smith (B. Marchand, McAvoy), 44. N. Foligno (DeBrusk), 45. T. Hall (Grzelcyk, McAvoy), 61. Coyle (B. Marchand, McAvoy) – 7. Hinostroza (B. Murray, Dahlin), 32. J. Skinner (Tuch, Tage Thompson), 40. Tuch (Krebs, Tage Thompson)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – McAvoy, Grzelcyk, Carlo (A), M. Reilly, Clifton, Forbort – Craig Smith, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Pastrňák, Haula, T. Hall – N. Foligno, Coyle, DeBrusk – Lazar, T. Nosek, Frederic.
    Trenér: Bruce Cassidy

Buffalo Sabres: Luukkonen (M. Subban) – Jokiharju, Dahlin, Prow, Pysyk (A), Fitzgerald, Butcher – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – Okposo (A), Krebs, V. Olofsson – Hinostroza, Eakin, B. Murray – Hayden, R. Asplund, Bjork.
    Trenér: Don Granato

Rozhodčí: Meier, Schrader – Marquis, O'Quinn

Diváci: 17850