Buffalo – Toronto 5:2 (kon.) | Columbus – Vegas 6:4 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:4 (po pr.)
St. Louis – Winnipeg 3:4 (po pr.) | Minnesota – Nashville 2:6 (kon.) | NY Islanders – Anaheim 4:3 (kon.)
Colorado – Calgary 3:0 (kon.) | Los Angeles – Florida 3:2 (2:1 po s.n.) | Vancouver – Tampa 1:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Los Angeles Kings
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Florida Panthers
Pondělí 14.03.2022, 03:00 • Crypto.com Arena, Los Angeles • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný vstup do nového týdne. (06:01:31)

3. Jordan Spence (LAK) – 0+1

V Los Angeles je dobojováno a fanoušci domácího týmu mohou slavit. Kings v samotném závěru zásluhou Martina Frka dokázali vyrovnat a následně v samostatných nájezdech rozhodli o svém vítězství. Cenná výhra pro tým z Kalifornie, který nyní sráží velký počet zraněných hráčů.

65:00 Trevor MOORE - 3:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
    Autorem vítězné branky je TREVOR MOORE.

5. série
    2:1
    Duclair si sice dokázal položit Quicka, nicméně kotouč za jeho záda nedostal. Kings můžou slavit cenné vítězství.

5. série
    2:1
    Moore nic nevymýšlel a tvrdou střelou poslal kotouč nad lapačku Knighta.

4. série
    1:1
    Luostarinen po kličce do bekhendu puk do branky neprocpal.

4. série
    1:1
    Byfield měl při nájezdu velké problémy s vedením kotouče a téměř ani nezakončil.

3. série
    1:1
    Reinhartova střela nebyla přesná a nájezdy pokračují.

3. série
    1:1
    Kempe se tíhy okamžiku nezalekl a i on střelou mezi betony uspěl.

2. série
    0:1
    Nádherná bekhendová klička Barkova slaví úspěch. Finský útočník poslal puk mezi betony Quicka.

2. série
    0:0
    Kopitar rovněž nic nevymýšlel a vystřelil. Jeho rána skončila na břevně.

1. série
    0:0
    Na druhé straně to zkusil Huberdeau, střelou nad vyrážečku ale Quicka nepřekonal.

1. série
    0:0
    Jako první se rozjel Vilardi, který po kličce do forhendu branku netrefil.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze tohoto zápasu nenašlo, a tak se bude muset rozhodnout v samostatných nájezdech.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 12. Kupari (Byfield, Spence), 60. Frk (Durzi), rozh. náj. T. Moore – 21. Luostarinen (Huberdeau), 24. Montour (Hörnqvist, Barkov)