Buffalo – Winnipeg 2:3 (2:3 po s.n.) | Detroit – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Edmonton – Los Angeles 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – St. Louis 3:4 (kon.) | Arizona – San Jose 5:2 (kon.) | Seattle – Vegas 0:3 (kon.)
Detroit Red Wings
4:5 (2:2, 1:1, 1:1 - 0:1)
New York Rangers
Čtvrtek 31.03.2022, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

To je pro tuto chvíli ode mě vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou! (04:29:11)

1. Andrew Copp (NYR) – 1+0
    2. Moritz Seider (DET) – 0+2
    3. Artěmij Panarin (NYR) – 0+3.

Alex Nedeljkovic (DET) – 29 zákroků, 5 OG, úspěšnost 85,3%, odchytal 61:34.

Alexandar Georgijev (NYR) – 22 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84,6%, odchytal 61:34.

Československá stopa v utkání
    Filip Hronek (DET) – 0+0, -3 účast, 4 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 22:16
    Jakub Vrána (DET) – 1+0, 0 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 15:41
    Filip Zadina (DET) – 0+0, 0 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 08:43

Filip Chytil (NYR) – 1+0, 1 účast, 2 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 15:27

Na dnešní utkání si do Little Caesars Areny našlo cestu 16 375 diváků!

Bodyčeky: 21– 22.

Je za námi dnešní duel mezi Detroitem Red Wings a New Yorkem Rangers, který dospěl až do prodloužení, ve kteréM o výhře a zisku dvou bodů pro hosty Andrew Copp. K radosti českých fanoušků byli v tomto duelu výrazně vidět i Češi, naskočilo hned čtyři a dva z nich se dokázali dokocne prosadit! Střelecky uspěli Jakub Vrána na domácí straně a Filip Chytil na hostující straně, který po zápase má zřejmě větší důvod k radosti. Velký podíl na dnešní výhře hostů má také útočník Artěmij Panarin, jenž k jedné brance přidal ještě dvě nahrávky.

Rangers tak přidávají na svoji pažbu čtvrté vítězství v řadě, v úspěšném tažení budou chtít pokračovat i v noci z pátka na sobotu, kdy je čeká na domácím ledě rival New York Islanders. Pro Detroit jde naopak o čtvrtou porážku v řadě, sérii budou chtít Red Wings zlomit také z pátka na sobotu, kdy vyzvou Ottawu Senators.

61:44 Andrew COPP - 4:5

61:44
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Skvěle to sehrála dvojIce Artěmij Panarin a ANDREW COPP, který přesnou střelou rozhoduje o výhře hostujícího celku! Asistence: Artěmij Panarin.

60:59
    Po dobré kombinaci Rangers se kotouč od mantinelu odrazil na hůl Coppa, který nedokázal trefit poloodkrytou branku!

60:42
    Larkin se snažil prodrat přes Foxe, ten mu však dokázal zabránit ve střelbě.

60:01
    Jako první se kotouče ujímají domácí.

60:01

Třetí část přinesla stejný scénař jako druhá třetina. Oba celky přidaly na své konto po jedné trefě. Ve 46. minutě opět překlopil na domácí stranu Adam Erne. Reagovat dokázali Rangers tři minuty před koncem základní hrací doby, kdy využil přesilovou hru Chris Kreider. Po šedesáti minutách je skóre nerozhodné, čeká nás tedy nadstavba v podobě prodloužení a případně i samostatných nájezdů!

60:00

59:26
    Fox hledal nastřelovanou střelou před brankou své spoluhráče. Poskakují kotouč nedokázal nikdo z hostujících hráčů usmítit za záda Nedeljkovice!

59:11
    Mezi obránci se dokázal protlačit Filip Chytil, který následně prověřil domácího brankáře backhandovým pokusem. Dalším dobrým zákrokem Nedeljkovic podržel svůj celek.

59:05
    Zadovkou hledal Veleno své spoluhráče před brankou. Do jeho nabídku mu však sáhl Chytil, který celý úmysl překazil.

Adam Černý

Branky a nahrávky: 10. M. Rasmussen (Hirose, DeKeyser), 18. J. Vrána (Seider), 21. Bertuzzi (Seider, L. Raymond), 46. Erne (M. Staal, P. Suter) – 4. Reaves, 18. Chytil (Nemeth, B. Schneider), 33. Panarin (Vatrano, Zibanejad), 57. Kreider (Panarin, A. Fox), 62. Copp (Panarin)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic – Seider, DeKeyser, Hronek, M. Staal (A), Walman, G. Lindström – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Bertuzzi – Gagner, Veleno, J. Vrána – Sundqvist, P. Suter, Erne – Zadina, M. Rasmussen, Hirose.
    Trenér: Jeff Blashill

New York Rangers: A. Georgijev (Šesťorkin) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba (A), K'A. Miller, B. Schneider, Nemeth – Vatrano, Zibanejad (A), Kreider – Motte, Copp, Panarin – Goodrow, Chytil, Lafreniere – Reaves, Dryden Hunt, McKegg.
    Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: O'Rourke, Luxmore – Smith, Galloway

Diváci: 16 375