Švýcarsko
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Česko
Sobota 23.07.2022, 18:00 • Vierumäki Sport Institute • Reprezentace do 20 let

Utkání nakonec končí výhrou českého týmu poměrem 2:1. Češi o svém vítězství rozhodli ve druhé třetině, kdy se trefili v rychlém sledu Špaček a Ivan. Ve třetí třetině už žádná větší šance nepřišla, hrálo se spíše ve středu hřiště. Další souboj sehraje česká dvacítka opět se Švýcary na stejném místě zítra. Z dnešního utkání je to vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek víkendu. (20:04:21)

59:10
    Jeden z českých hráčů netrefil prázdnou bránu! Puk mu totiž těsně před prázdnou bránou sjel z hole.