Los Angeles – Philadelphia 2:4 (kon.) | Washington – Montreal 9:2 (kon.) | Tampa – Arizona 5:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 2:5 (kon.) | Colorado – Toronto 2:6 (kon.) | Detroit – Ottawa 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 1:2 (kon.)
New Jersey – Carolina 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – NY Rangers 3:5 (kon.)

Statistiky
    Střely na bránu: 25 – 23 | Přesilová hra: 0/4 – 0/3 | Trestné minuty: 8 – 8 (03:53:28)

Detroit Red Wings díky otočení ve 3. třetině, kdy v rozmezí dvou minut nasázel tři góly tak vítězí konečným výsledkem 4:2 proti Ottawa Senators.

59:53
    Hellberg si připisuje ještě jeden důležitý zákrok.

59:35
    Další vyhození domácích.

59:21
    Icing Detroitu.

58:00
    Běží poslední dvě minuty a hosté hrají v šesti.

57:38
    Po další kombinaci míří puk mimo klec.

56:37
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě.

56:37
    Je tu krátké přerušení a úprava ledu.

55:32
    Další možnost pro hráče v červeném, Talbot si připisuje další zákrok.

54:29
    Domácí vyhazují do středního pásma.

52:41
    Velký závar před klecí Hellberga, ten už byl překonaný, kdy mu puk projel mezi betony, ale díky spoluhráči, který hru dostal do chráničů brankáře to není gól.

51:37
    Talbot teď byl znovu připraven po další střele.

51:24
    Další menší pauzička, po ní je buly v útoku Detroit Red Wings.

49:50
    Po krátké pauze se vhazuje v obraně Senators.

45:44
    Hellberg předvedl další tentokrát těžší zákrok, ale dokázal hru zastavit.
    43:13 Michael RASMUSSEN - 4:2

43:13
    Detroit právě vstřelil branku! Třetí rychlý zásah v krátkém čase pro Detroit a obrat celého utkání, po hrubé chybě Talbota, který jel rozehrát za branku přišel kotouč na MICHAELA RASMUSSENA, který ho uklidil za čáru. Bez asistence.

Martin Dokulil

Branky a nahrávky: 29. P. Suter (Raymond), 42. Raymond (Määttä, Berggren), 43. E. Söderblom (Veleno, Walman), 44. Rasmussen – 11. Watson (DeBrincat, Batherson), 16. Giroux (Stützle, B. Tkachuk)

Detroit Red Wings: Hellberg (Nedeljkovic) – Seider, Walman (A), Hronek, Määttä, Oesterle, Chiarot – Perron, Larkin (C), Rasmussen – Raymond, Copp (A), Berggren – E. Söderblom, Veleno, Kubalík – Sundqvist, P. Suter, Erne.
    Trenér: Derek Lalonde

Ottawa Senators: Talbot (A. Forsberg) – Zub, Chabot (A), Hamonic, Sanderson, Bernard-Docker, Holden – Giroux (A), Stützle, B. Tkachuk (C) – Batherson, Pinto, DeBrincat – Lucchini, Gambrell, Kelly – Watson, Kastelic, Brassard.
    Trenér: D.J. Smith

Rozhodčí: Hebert J. (Can) – Charron F. (Can)

Diváci: 19 515