Los Angeles – Philadelphia 2:4 (kon.) | Washington – Montreal 9:2 (kon.) | Tampa – Arizona 5:3 (kon.)
St. Louis – Minnesota 2:5 (kon.) | Colorado – Toronto 2:6 (kon.) | Detroit – Ottawa 4:2 (kon.)
Dallas – San Jose 5:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 1:2 (kon.)
New Jersey – Carolina 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – NY Rangers 3:5 (kon.)

2. MacKenzie Weegar (CGY) 1+1
    3. Elias Pettersson (VAN) 1+0 (06:46:22)

Toto buly ale dokázali domácí ustát, nalepili se s kotoučem k mantinelu a nakonec se dočkali i závěrečné sirény. Calgary se tak povedlo zvítězit nad Vancouverem 3:2, když všechny své branky vsítili ve druhé třetině. Vancouver sice dokázal zápas zdramatizovat zásluhou gólů Driese v 36. minutě a Petterssona ve 45. minutě, ale kýžený vyrovnávací gól nedali. Calgary ovšem rozhodně výsledek pouze nebránilo, ve třetí třetině nevyužilo tři obrovské šance (a nepočítá se tyčka při hře Vancouveru bez brankáře) a je nutné podotknout, že si vítězství zasloužilo.

59:52
    Mangiapaneho dělovka ze středního pásma se otřela o pravou tyč branky Vancouveru a je to ještě jeden icing. Takže ještě jedno vhazování před Markstromem.

59:20
    Dubemu se nepovedlo ve středním pásmu zpracovat přihrávku a neposlal tak kotouč na prázdnou klec Vancouveru.

59:11
    Oddechový čas pro tým Vancouver Canucks.

59:11
    Domácí se pokusili zakončit přes celé kluziště, je z toho ale jen zakázané uvolnění.

58:26
    Tak! Markström už ležel v brankovišti na zádech, neměl kotouč pod kontrolou, ale doslova chumel, který vytvořili hráči obou týmů kolem brankoviště, znemožnil hostům zakončit do odkryté klece. Pettersson napřed trefil Markstroma a následně se marně snažili dorážet hned tři hráči Canucks.

58:03
    Huberdeau se od středové čáry snažil vystřelit na odkrytou branku, ale trefil jen nohu protihráče a Vancouver může jít zpátky do útoku.

57:26
    Canucks přichází o útočné pásmo a nyní si musí dávat velký pozor na forčeking domácích.

57:16
    Klec Vancouveru zůstává prázdná, hosté to zkusí v šesti!

57:16
    Ještě jedna komerční pauza.

57:16
    Horvat s Hughesem nyní mohli vyrovnat skóre zápasu, dostali se společně do obrovské šance, ale ani střela Horvata, ani dorážka Hughese se za záda Markstroma nedostaly. Domácí brankář předvedl fantastický zákrok zejména proti Hughesovi, čímž zachránil svému týmu těsné vedení.

55:52
    A repete. Další zakázané uvolnění domácích.

55:39
    Icing Calgary.

55:03
    Šikovný pokus hostů o dlouhý pas na útočnou modrou. Pettersson se ale do puku trochu zamotal a nakonec se dopustil postavení mimo hru. Komerční pauza.

54:48
    Vyhození domácích přes všechny čáry přináší další icing. Hra se tak vrátí před branku Markströma, kde se nyní přes půl minuty tvrdě zápolilo o puk podél mantinelu.

54:05
    Obrázek hry se nemění. Puk poměrně rychle střídá majitele. Hraje se tak rychle nahoru dolů, ale bez střel.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 22. E. Lindholm (Toffoli), 30. Coleman (R. Andersson, Weegar), 35. Weegar (C. Tanev, Kadri) – 36. Dries, 45. E. Pettersson (Horvat, Bear)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, C. Tanev (A), Weegar, Mi. Stone, Zadorov – E. Lindholm, Dubé, Toffoli – Lucic, Huberdeau (A), Kadri – Backlund (A), Mangiapane, Coleman – B. Ritchie, Ružička, Lewis.
    Trenér: Darryl Sutter

Vancouver Canucks: S. Martin (Delia) – T. Myers, Ekman-Larsson (A), Q. Hughes, Bear, L. Schenn, Dermott – Horvat (C), Boeser, Michejev – Lazar, Garland, J. Miller (A) – Kuzmenko, E. Pettersson, Dries – Studnicka, Lockwood, Joshua.
    Trenér: Bruce Boudreau

Rozhodčí: Blandina, St. Pierre – Pancich, Nansen

Diváci: 19289