Winnipeg – San Jose 2:3 (po pr.) | Buffalo – Edmonton 2:3 (kon.) | Dallas – Calgary 4:5 (kon.)
Chicago – Ottawa 5:0 (kon.) | Vancouver – Nashville 4:3 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Washington 4:2 (kon.)
Winnipeg Jets
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
San Jose Sharks
Úterý 07.03.2023, 01:30 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

San Jose Sharks vyhrává tento zápas, v samotném závěru třetí třetiny Tomáš Hertl srovnal při hře bez brankáře, a pak v prodloužení rozhodl o výhře hostů Logan Couture. (04:29:20)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LOGAN COUTURE. Asistence: Erik Karlsson.

60:10
    Tomáš Hertl hledal spoluhráče, Erik Karlsson nezakončil. Následně Hertl minul branku.

60:01
    Buly pro hosty.

60:01

60:00
    59:49 Tomáš HERTL - 2:2

59:49
    Tlak hostů po vyhraném buly pokračoval a střelu od modré čáry před brankou získal TOMÁŠ HERTL. Jeho rána zapadla přesně do branky, půjdeme do prodloužení. Asistence: Erik Karlsson a Logan Couture.

59:37
    David Rittich moc neviděl, ale puk končí vedle branky, následná rána byla zblokovaná.

59:23
    Zakázané uvolnění Jets, buly před jejich brankou.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

58:34
    Tomáš Hertl měl dobrou střeleckou pozici, ale brankáře neprostřelil. Bude se vhazovat.

58:15
    David Rittich kryje kotouč, bude se vhazovat. Hosté budou hrát v šesti.

58:01
    Hosté rozehrávají od své branky, brzy budou hrát bez brankáře.

57:50
    Domácí celek si vypracoval dobrou šanci, James Reimer kryje kotouč. Bude se vhazovat.

57:17
    Mario Ferraro rozehrává od své branky, Erik Karlsson pokračoval v akci, rána byla zblokovaná.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Niederreiter (Morrissey, Connor), 55. Schmidt (Ehlers, Wheeler) – 15. Lorentz (Lindblom, Labanc), 60. Hertl (E. Karlsson, Couture), 62. Couture (E. Karlsson)

Winnipeg Jets: Rittich (Hellebuyck) – Morrissey, Pionk, Dillon, DeMelo, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Niederreiter – Ehlers, Dubois, Wheeler – M. Barron, Lowry, Naměstnikov – Mäenalanen, Stenlund, Appleton.
    Trenér: Rick Bowness

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – Knyžov, E. Karlsson, Vlasic, Benning, Ferraro, MacDonald – Eklund, Hertl, Zetterlund – Johnsson, Couture, Barabanov – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Lindblom, Lorentz, Labanc.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Markovic, StPierre – Alphonso, Berg

Diváci: 13 026