NY Islanders – Montreal 4:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 2:5 (kon.) | Calgary – San Jose 3:1 (kon.)

59:00
    První hattrick v sezoně pro Flames přišel v posledním zápase, dal ho obránce Nikita Zadorov.
    59:00 Nikita ZADOROV - 3:1

59:00
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Máme tu hattrick, do prázdné branky přes celé kluziště poslal kotouč NIKITA ZADOROV.

58:21
    Oddechový čas pro tým San Jose Sharks.

58:21
    Wolf vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej udržet před brankovou čárou.

57:44
    Hosté hrají bez brankáře a rozehrávají od své branky.

57:26
    Wold kryje další střelecký pokus, Henry Thrun se dostal do dobré pozice pro zakončení.

56:52
    Zakázané uvolnění Sharks vrací hru před branku hostujícího celku.

56:17
    Matt Benning pálil, ale trefil spoluhráče, Kevin Labanc zblokoval jeho pokus.

55:38
    Závěr zápasu se blíží, Flames se loučí se sezonou, poslední minuty probíhají.

55:02
    Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale brankář ho dokázal vychytat.

54:39
    Logan Couture měl obrovskou šanci na vyrovnání, ale Wolf ho vychytal. Komerční přestávka.

54:06
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktivně hrající domácí celek drží vedení 2:1.

53:15
    Rasmus Andersson rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně musí rozehrávat brankář Sharks.

52:30
    Jonathan Huberdeau ani Mikael Backlund nedokázali proměnit své šance, skvěle si počínal brankář Sharks, a pak mu pomohla i tyč.

51:41
    Tomáš Hertl se dostal do zakončení, ale jeho pokus kryje brankář Wolf, bude se vhazovat před jeho brankou.

50:50
    39:18, střelecká převaha je na straně Flames, kteří zatím těsně vedou.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. Zadorov (Mangiapane, Backlund), 45. Zadorov (Weegar, Kadri), 59. Zadorov – 11. Gregor (Šimek)

Calgary Flames: Markström – R. Andersson, Hanifin, Zadorov, Weegar, Stecher, C. Tanev, Mi. Stone – Dubé, E. Lindholm (A), Toffoli – Huberdeau (A), Backlund (A), Mangiapane – Pelletier, Kadri, Lewis – Lučić, Coleman.
    Trenér: Darryl Sutter

San Jose Sharks: Kähkönen (Reimer) – Thrun, E. Karlsson (A), Ferraro, Benning, Šimek, Knyžov, MacDonald – Hertl (A), Couture (C), Peterson – J. Svečnikov, Lorentz, Labanc – Bordeleau, Robins, Gregor – Sturm, Zetterlund.
    Trenér: David Quinn

Rozhodčí: Rooney, McCauley – Murchison, Brisebois

Diváci: 17 211