Vítkovice – Olomouc 5:1 (kon.) | Liberec – Kladno 5:1 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 7:1 (kon.)
Zlín – Přerov 3:2 (kon.) | Slavia – Tábor 6:5 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 2:3 (0:2 po s.n.)

59:45
    Tábor tlačí Slavii i v samém závěru, ale vyrovnat se mu již nepovedlo, takže domácí vítězí 6:5. Závěr si sice zdramatizovali, ale celkově byli lepší a vítězství vybojovali zaslouženě. Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.
    58:52 Antonín PUFR - 6:5

58:52
    Tábor právě vstřelil branku! Hosté zkouší powerplay a snižují na rozdíl jediné branky. Zpět do zápasu hosty dostává ANTONÍN PUFR. Asistence: Adam Suchan, Jan Hlavín.

Oddechový čas pro tým Hockey Club Tábor.
    56:49 Antonín PUFR - 6:4

56:49
    Tábor právě vstřelil branku! Tábor tři minuty před koncem snižuje, prosadil se ANTONÍN PUFR. Asistence: Jan Hlavín.

55:35
    Slávisté si oslabením komplikují závěr utkání, ale hosté se do ničeho nedostávají, spíše naopak. Sedmou branku mohl přidat Pšenička, jenže přestřelil branku.

54:59
    Vojtěch Švancar – 2 min., držení.

52:12
    Tempo hry dost opadlo, utkání se spíše dohrává.

51:07
    Slavia si v přesilové hře dělala těsně před brankovištěm co chtěla, ale puk v síti jen těsně neskončil.

50:39
    Jiří Strachota – 2 min., podrážení.
    46:41 Artur MATĚJOVSKÝ - 6:3

46:41
    Slavia právě vstřelila branku! Třetí branka během deseti minut. Ihned po vhazování zvyšuje na rozdíl tří branek ARTUR MATĚJOVSKÝ. Asistence: Jan Matouš Kucharčík.

46:16
    Nyní už Slavia dominuje a soupeře do ničeho nepouští.
    45:13 David MAREK - 5:3

Matyáš Kainz

Branky a nahrávky: 18. Šámal (Tittl, Švancar), 22. Šámal, 35. Pšenička (Kucharčík, Oh), 42. Tittl (Švancar), 46. D. Marek (Matějovský, Skyba), 47. Matějovský (Kucharčík) – 6. S. Pánek (Rob. Mohyla, Pufr), 25. Hlavín (TS), 38. Hlavín (Slívko, V. Mašek), 57. Pufr (Hlavín), 59. Pufr (Suchan, Hlavín)

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – Skyba, Pšenička (A), D. Marek, Hess, Oh – Huk, Kucharčík, Matějovský (C) – Šámal, Tittl (A), Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Hörnig.
    Trenér: Tomáš Kuchařčík

HC Tábor: Moustafa (Brož) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, V. Mašek, J. Šťastný – Suchan (A), S. Pánek, Strachota – Slívko, Hlavín (C), Svoboda – Šustík, Slabý, Pícha – Rizák, Kostka.
    Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Turhobr – Žídek, Černohlávek