Carolina – Ottawa 5:3 (kon.) | Toronto – Montreal 6:5 (1:0 po s.n.) | Boston – Chicago 3:1 (kon.)
Los Angeles – Colorado 2:5 (kon.) | Calgary – Winnipeg 5:3 (kon.) | Vancouver – Edmonton 8:1 (kon.)

Česká a slovenská stopa
    Bez účasti českého nebo slovenského hráče.

1. Mikko Rantanen (COL) 2+2
    2. Nathan MacKinnon (COL) 1+2
    3. Drew Doughty (LAK) 0+0 (07:40:04)

Hostující celek dokázal proměnit šance, které měl a vyhrává tento zápas 5:2. Domácím se ve třetí třetině nepodařilo zápas zdramatizoval.

58:45
    Domácí celek se nemůže stabilně dostat do útočného pásma.

57:40
    V poklidném tempu se utkání dohrává.
    56:08 Miles WOOD - 2:5

56:08
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, hostující celek vyhraje tento zápas. Do prázdné branky poslal kotouč MILES WOOD. Asistence: Ross Colton a Tomáš Tatar.

55:30
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Hostující celek vede o jednu branku.

54:30
    Quinton Byfield se dostal ke střele, se kterou si gólman poradil.

54:02
    Komerční přestávka.

53:04
    Domácí vedou střelecky 35:22, ale prohrávají o dvě branky, Roy nedokázal proměnit velkou šanci.

51:23
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

50:27
    Hraje se rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Spokojenější mohou být ti, kteří fandí Coloradu.

50:09
    Cam Talbot kryje kotouč, komernčí přestávka.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu vyznívá lépe pro hostující celek.

48:53
    Dobrá akce Colorada, ale finální střelecký pokus postrádal přesnost.

48:14
    Nyní sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

47:50
    Cam Talbot vykopl kotouč poté, co zakončoval Ryan Johansen z dobré pozice mezi kruhy.

47:25

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Grundström (Danault), 40. Byfield – 8. MacKinnon (Rantanen, Drouin), 23. Makar (MacKinnon, Rantanen), 24. Rantanen (Toews, MacKinnon), 45. Rantanen (J. Johnson, Makar), 57. Wood (Colton, Tatar)

Los Angeles Kings: Talbot (Copley) – M. Anderson, Doughty (A), Gavrikov, M. Roy, Englund, Björnfot – Byfield, Kopitar (C), Kempe – Moore, Danault (A), Lewis – Fiala, Dubois, Laferriere – Lizotte, Grundström.
    Trenér: Todd McLellan

Colorado Avalanche: Georgijev (Annunen) – Toews, Makar (A), Girard, Byram, Manson, J. Johnson, MacDermid – Drouin, MacKinnon (A), Rantanen (A) – Lehkonen, R. Johansen, Ničuškin – Wood, Colton, Tatar – F. Olofsson, L. O'Connor.
    Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: McCaulay, Kozari – Murchison, Gawryletz

Diváci: 18 145