Buffalo – Calgary 3:4 (kon.) | Florida – Toronto 3:1 (kon.) | NY Rangers – Nashville 1:4 (kon.)
Tampa – Vancouver 4:3 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Minnesota – Los Angeles 3:7 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:6 (kon.) | Winnipeg – Vegas 3:5 (kon.) | Anaheim – Dallas 2:3 (kon.)
Seattle – Carolina 7:4 (kon.) | San Jose – Boston 1:3 (kon.) | Colorado – Chicago 4:0 (kon.)

2. Kevin Stenlund (FLA) 1+0
    3. Oliver Ekman-Larsson (FLA) 1+0 (03:56:00)

Statistiky
    Střely na bránu: 24 – 31 | Přesilová hra: 0/4 – 1/5 | Trestné minuty: 10 – 8

Hokejisté Floridy svůj první domácí zápas v nové sezóně zvládli! Nad Torontem vítězí 3:1 a zarovnávají tak svou bilanci výher a porážek na 2 – 2. Stejně jsou na tom po dnešku také Maple Leafs.

Domácí si výhru zajistili vlastně už v závěru úvodní části, kdy vstřelili dva góly. V 18. minutě otevřel skóre Kevin Stenlund a 7 sekund před přestávkou zvýšil na 2:0 Oliver Ekman-Larsson. Hosté se prosadili krátce po polovině zápasu, kdy dorážkou v přesilové hře snižoval Mitchell Marner. Nic dalšího už brankář Bobrovskij hráčům kanadského celku nepovolil. Toronto nedokázalo srovnat ani při hře bez gólmana, kterou jim ještě na posledních 69 sekund vylepšil vyloučením domácí kapitán Barkov. V poslední sekundě naopak pečetil výsledek trefou do opuštění klece Sam Reinhart.

59:59 Sam REINHART - 3:1

59:59
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak gól nakonec přeci jen platí! SAM REINHART tedy trefou do opuštěné klece potvrzuje vítězství Panterů na 3:1. Asistence: Dmitrij Kulikov.

Zároveň se sirénou ještě poslal puk do opuštěné branky Toronta Sam Reinhart. Už to ale nestihl v herním čase. Na skóre se tak již nic nezmění.

59:45
    Hrdinou domácích je teď Niko Mikkola! Ten zablokoval několik střel a po sražené ráně Klingberga pak Cats vyhodili!

59:21
    Střela Williama Nylandera z dobré pozice byla zablokována obráncem Mikkolou.

58:51
    Aleksander Barkov je vyloučen za podražení Marnera. Domácí jdou 69 sekund před koncem do čtyř!

58:47
    Sergej Bobrovskij uhájil Floridě vedení! John Tavares se ocitl po Marnerově přihrávce s pukem v předbrankovém prostoru. nedokázal ho však protlačit za záda brankáře domácích, který ho pak pohotově zalehl!

58:36
    Oddechový čas pro lavičku Maple Leafs.

58:36
    Hosté utahovali šrouby a blížili se k brance. Přihrávka Tavarese na Matthewse však byla sražena do hlediště.

57:50
    Mikkola vyhodil přes celé kluziště na icing. Ilja Samsonov již míří na střídačku!

57:30
    Tyler Bertuzzi vjel s pukem do útočného pásma. Jeho střelu ale srazil hokejkou do ochranné sítě jeden z protihráčů.

56:51
    Nick Cousins se dobře natlačil před branku. Z bekhendu však puk neuklidil za Samsonova a Leafs tak ještě žijí!

55:58
    Z levé strany to zkoušel Mitchell Marner. Bobrovskij vykopl puk betonem.

55:30
    Pokračuje se. Teď už nás žádná reklamní pauza brzdit nebude.

55:08
    Samsonov našel ve výstroji puk po střele Joshe Mahury od modré čáry. Následuje reklamní přestávka.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 18. Stenlund, 20. Ekman-Larsson (Barkov, Reinhart), 60. Reinhart (Kulikov) – 32. Marner (Tavares, Nylander)

Florida Panthers: Bobrovskij (Stolarz) – Ekman-Larsson, Forsling, Kulikov, Mikkola, Balinskis, Mahura – Reinhart (A), Barkov (C), Rodrigues – M. Tkachuk (A), Luostarinen, Verhaeghe – Sourdif, Lundell, Cousins – Lorentz, Stenlund, Lomberg.
    Trenér: Paul Maurice

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Brodie, Rielly (A), Liljegren, McCabe, Klingberg, Giordano – Marner, Matthews (A), Bertuzzi – Nylander, Tavares (C), Knies – Domi, Minten, Järnkrok – Reaves, Kämpf, Gregor.
    Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Dwyer, Dunning – Berg, McNamara

Diváci: 19 288